Ново
Свадба Центар Трибина,доградба на Акрилни Centerpieces за Маса,Цвет Штанд за Свадба,Мултифункционални Високи Вазни за Centerpieces,Забава,Свадба,Церемонијата (10pcs 11.81x7.87x23.62in)

Свадба Центар Трибина,доградба на Акрилни Centerpieces за Маса,Цвет Штанд за Свадба,Мултифункционални Високи

Достапност: Залиха
DEN 988.80

❀【Одлична маса декорации】Овие цвет стои се прави на транспарентен акрилик.Транспарентна бои им даваат благороден и елегантен темперамент, и се компатибилни со било кој тип на цвеќе или растенија. ❀【Може да бидат заменети со цвеќиња】Употреба со сезонско цвеќе или вештачки цвеќиња, четки, пупки, garlands и букети.Тоа е многу погодна за табела декорација или позадина поддршка за забави и свадби. ❀【Структура】цвет мирување е поддржана од 4 транспарентна тркалезни прачки, и 4 страни се отворени.Тој е дизајниран да ја поддржи цвет аранжман колона, со исклучок на цвеќиња. ❀【Лесно да се соберат и расклопување】Постојат 4 навртки на врвот и на дното односно, кој не само што го олеснува процесот на демонтажа и монтажа, но, исто така, прави врска посилна. ❀【100% задоволство】Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly, бидејќи вашето задоволство е наша најголема извршување.ОПИС : Широк спектар на употреба : На акрилик цвет мирување е убава и згодна.Тоа е една прекрасна декорација за свадба ангажман, партија, пензионирање, роденден, годишнина, церемонијата, брак, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените и домашна декорација.Примена : дома декорација, партија декорација, активност центар за декорација на маса центар декорација, дневна соба декорација, Божиќ декорација Повеќе избори : Ние сме подготвени на различни серии и големини на свадба маса декорација цвет се залага за вас, можете да изберете во зависност од вашите потреби. (Ве молиме обратете се до информации во спецификацијата за големината и серија) Широк спектар на употреба : На акрилик цвет мирување е убава и згодна.Тоа е една прекрасна декорација за свадба ангажман, партија, пензионирање, роденден, годишнина, церемонијата, брак, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените и домашна декорација.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Предмет Тип : Tabletop цвет мирување Материјал : акрилик Стил : Модерна Боја : Јасно Големина : 20*30*60см/7.87*11.81*23.62 инчен Тежина : 14kg пакет : 10* Акрилна цвет штанд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Едноставен за инсталација и отстранување, лесен за употреба, може да се поправи на знамето е многу лесно

100% Хартија.Оваа точка е голема вредност! 1 По Пакет.Есен / Благодарноста партија објект.Centerpieces за празнич

Ден на независност на декорација на собата : ќе добиете сет од 10 парчиња патриотски украси во овој пакет,

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Големи букви "Б", "О", "О" и 13 лепила "Б" во големината на 6.85" x 7.2"; "О" со пајакот во големина

1.Она што ќе добиете : 8 менито што се Притисни Меурчиња саќе centerpieces,Постојат 8 различни стилови,само треб

Подарок Бутик Божиќ Маса Врвот Украси.Повеќе намени : Красат вашата маса, биро или спротивно со овие сим

Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Efavormart items Quantity : 1 Сет Род Стојат Материјал :

Вклучува 1 централен во пакет.Мерки 18 инчи висок.Изработени од метални пластика и cardstock хартија икони.Пл

[Highend креативност] Хартија екранот стојат, рабовите се повеќе убави.Оваа функција, исто така, го прави ст

хартија ( : Парична казна изработка со премиум материјалот, долг работен век, и таписерии детали увери ( :

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 парчиња од Денот на Вљубените маса декорации, 3 различни видови на модели

Грди џемпер партија украси : овие Божиќ саќе centerpieces се главно во зелените и црвени бои, дизајниран со раз

Оваа точка е голема вредност! 1 по пакет.Нова година партија објект.Centerpieces за празнична прилики.Висок Кв

Користете го овој 18in Молња Меквин Табела Topper да accessorize вашиот детето Автомобилитематските роденден и до

Валентин Маса Декорации вклучува шест селски дрвени блокови со букви Гдин како Денот на Вљубените табе

Scroll