Ново
Милвоки.со 48 22 7214 48227214 Алуминиумска Цевка Клуч-14 Инчен, Црвена/Црна/Сребрена

Милвоки.со 48 22 7214 48227214 Алуминиумска Цевка Клуч-14 Инчен, Црвена/Црна/Сребрена

Достапност: Залиха
DEN 984.24

Overbite вилицата за да се обезбеди контрола врз цевки и фитинзи.Dual Серпентина извори за максимална трајност и алатка за живот.Ергономски рачка за максимална удобност, нема да се копа во дланка.Појачани вилици за зголемување на издржливост и подобар стисок.Lanyard дупка.На Милвоки.со 48227214 - 14 инчни алуминиумски клуч е дизајнирана да понуди максимална продуктивност на професионален корисник.На 355mm цевка клуч карактеристики на overbite вилица дизајн нуди најголем грчевито држејќи се за површина и вилицата отворање на капацитети за цевки од 2 инчи или 51mm.Со двојно серпентина извори и ергономски дизајнирана рачка за максимална удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Замена Кука На Вилицата.Компатибилен Grainger Дел Број 1 XJZ3 1 XJZ2 Компатибилен со Бренд и Серија Westward.Вилицата

Кован, традиционалната шема, клуч.Вилици со разлика од serrations за сигурна потпора 0 0 Сите Draper алатки се про

【Мултифункционален Потоне Инсталација Алатка】 Тапа installerот е погодна за снабдување на ореви, го исклу�

Прецизност Одделение Перформанси Tools.Број 1 Избор На Трговци Во Светот.Удобно Во Употреба И Квалитет Уве

Се вклопува 3 / 8Инчен да 11 / 4Инчен.дијаметар ореви, го прави работењето со тапа фитинзи, вентили, снабдува

31075 Клуч, E18 Ridgid Крајот Hd.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.Овој производ про

Тешкидолжност цевка клуч со здрав леано железо телото се заштитува алатка од штета во тешки услови.Диза

Тешкидолжност капкафалсификувани леано железо домување е термички обработени да се спротивстави на на

❤Премиум Материјал : Направен од висококвалитетна ABS инженеринг пластика и издржливи цинк легура фалси

Вкупна Должина : 27 / 32".Материјал : Јаглероден Челик.Влијанието Е Оценето Од : Бр.Предмет : Замена Knurl.За Кор

Вилицата Материјали : Челик; Tether Способни : Стандардна Алатка (Додаток кој се Потребни за Врзување); Рачк�

Мазна Вилица Штити Површини.Паралелен Стисок.Ергономски се Справи со Дизајн кој помага во спречување н�

Засилен тешкидолжност цевка клуч : високо квалитетен челик / прецизност фалсификување.На залак е тесна �

10" Алуминиумски Права Цевка Клуч.Цевка Капацитет : 1 1 / 2".Сила во лесен алуминиум.Карактеристики на самоч�

Брза акција, Flexi главата, го продолжи должина.Големина 10 x 11mm.Должина 310mm.Изработен од сатен заврши SCM440...

Брза акција, Flexi главата, го продолжи должина.Димензии 8 x 9mm.Должина 252mm.Изработен од сатен заврши SCM440 Иде�

Scroll