Ново
Ridgid 31075 2-1/2-Инчен Тешки-Должност Крајот Цевка Клуч (Пакување од 6)

Ridgid 31075 2-1/2-Инчен Тешки-Должност Крајот Цевка Клуч (Пакување од 6)

Достапност: Залиха
DEN 591.12

31075 Клуч, E18 Ridgid Крајот Hd.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.Овој производ производство од страна на сад.Модел E-18. Обезбедува брза и лесна контрола за цевки кои работат во ограничени простори, или блиску до ѕид. 31075 Клуч, E18 Ridgid Крајот Hd.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клучеви.Овој производ производство од страна на сад.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вкупна Должина : 27 / 32".Материјал : Јаглероден Челик.Влијанието Е Оценето Од : Бр.Предмет : Замена Knurl.За Кор

Брза акција, Flexi главата, го продолжи должина.Димензии 8 x 9mm.Должина 252mm.Изработен од сатен заврши SCM440...

Со кутија за складирање, два клучеви може да се чуваат во кутија за лесни за складирање.Исто така, со бес�

Тешкидолжност капкафалсификувани леано железо домување е термички обработени да се спротивстави на на

Тип На Производ : Алатки.Пакет Димензии : 32.257 Cm L X7.62 Cm W X2.54 См Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 2.0 Lbs...

❤Премиум Материјал : Направен од висококвалитетна ABS инженеринг пластика и издржливи цинк легура фалси

Замена Кука На Вилицата.Компатибилен Grainger Дел Број 1 XJZ3 1 XJZ2 Компатибилен со Бренд и Серија Westward.Вилицата

Цевка Клуч 12" Алуминиумски Цевки Клуч.Доживотна Гаранција.Опис На Производот Lenox Индустрии Цевка Клуч.З�

Заби одделно индукција закорави 45° аглеста вилици, стил Б Норма : DIN 5234 Секогаш добра врска – од 1959 годин�

Тешкидолжност капкафалсификувани леано железо домување е термички обработени да се спротивстави на на

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Кован, традиционалната шема, клуч.Вилици со разлика од serrations за сигурна потпора 0 0 Сите Draper алатки се про

Челичната конструкција.За отстранување на скршени или замрзнати брадавиците.Доаѓа bagged.Долготрајни изг

Индустриски одделение алуминиум цевка клучеви.Фалсификувани и двојно термички обработени горната вил�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Мазна Вилица Штити Површини.Паралелен Стисок.Ергономски се Справи со Дизајн кој помага во спречување н�

Вилицата Материјали : Челик; Tether Способни : Стандардна Алатка (Додаток кој се Потребни за Врзување); Рачк�

Брза акција, Flexi главата, го продолжи должина.Големина 10 x 11mm.Должина 310mm.Изработен од сатен заврши SCM440...

Се вклопува 3 / 8Инчен да 11 / 4Инчен.дијаметар ореви, го прави работењето со тапа фитинзи, вентили, снабдува

Фалсификувани силна јас Зрак се справи.Дизајниран за работа во ограничени области кога Плитки цевка кл�

10" Алуминиумски Права Цевка Клуч.Цевка Капацитет : 1 1 / 2".Сила во лесен алуминиум.Карактеристики на самоч�

【Мултифункционален Потоне Инсталација Алатка】 Тапа installerот е погодна за снабдување на ореви, го исклу�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

❤Премиум Материјал : Направен од висококвалитетна ABS инженеринг пластика и издржливи цинк легура фалси

Тешкидолжност цевка клуч со здрав леано железо телото се заштитува алатка од штета во тешки услови.Диза

Scroll