Ново
Knipex 94 10 185 Цевка Машина за пластични цевки канал

Knipex 94 10 185 Цевка Машина за пластични цевки канал

Достапност: Залиха
DEN 1902.48

За чистење на сечење на пластични цевки (на Пр. Пластичен Канал за цевки) со 6.0 - 35.0 мм дијаметар.Сечилото е заменливи и може да се повече од било која позиција.Ниска сила барање поради посебни сечилото геометрија и оптимален пренос.За чистење на сечење на пластични цевки (e.Г.Пластичен канал за цевки) со 6.0 - 35.0 мм дијаметар.Сечилото е заменливи и може да се повече од било која позиција.Ниска сила барање поради посебни сечилото геометрија и оптимален пренос.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нерѓосувачки челик завртка фиксација, исклучителна изработка, убава и великодушни.Манган челик сечило

Висок квалитет на манган челик сечилото, исклучителна предност, мазна се намали.Може да се користи за да

Меле Виде ножот,Цевка Цевка Видов е направен од висок квалитет на легиран челик.High speed челик нож од Нерѓо

Дизајниран за леснотијата на користење, оваа цевка reamer алатка е идеален за брз, чист reaming и deburring.Мора да

Ергономски дизајн се справи кои го прават тоа полесно да се работи, удобно да се одржи.Висока цврстина ч

* трајност МАТЕРИЈАЛ Направени од високо квалитетна ABS пластика и метал школка материјал, здрав и издржл

Име На Производ : Цевка Машина Тркала;Материјал : Метал.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црна;Внатрешен Дијаме

Сечилото е задебелена рафинирани манган челик, и обработените од страна на напредни топлина лекување и

Челик Змеј Алатки 2 A Цевка Машина 32820 Може да се користи рачно или машински погон.Челик Змеј Алатки 2 A мож

Содржина : замена на ножот за да нема.90 20 185 За пластични Канал цевки и црева.Должина : 40 мм.Резервни ножот

32880 Машина, Цевки 44 S Hd Тип САД.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клешти & Секачи.Овој

Компактен и лесен дизајн, исклучителен изглед, мал во големина, лесно да се носат.Удобна рачка, не се лиз

Апликација издувни цевки машина е дизајниран за сечење tailpipes и издувни цевки и на и надвор од автомобило

Удобна рачка, не се лизга и носат‑бесплатно, имате добра рака чувства.Направени од високо‑квалитетен ч

Манган челик сечилото, цврсти и издржливи, содржи памук вата за заштита на ножот.Лесни, издржлив и лесен

Scroll