Ново
Ridgid 32880 2-1/2-Инчи до 4-Инчен 4-Тркала Тешки Цевка Машина

Ridgid 32880 2-1/2-Инчи до 4-Инчен 4-Тркала Тешки Цевка Машина

Достапност: Залиха
DEN 8751.12

32880 Машина, Цевки 44 S Hd Тип САД.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клешти & Секачи.Овој производ производство од страна на сад.Модел 44-С. Наменета за работа во области каде што целосно се претвори е невозможно.Вториот се справи прави два-човек потпора е можно на големи цевки големини.Опремен со четири тешки тркала.Ridgid ги покрива своите производи со доживотна гаранција од дефекти во материјалот или изработката, за животот на алатката.Опис на производот 32880 Машина, Цевки 44 S Hd Тип САД.Оваа точка се користи за Handtools & Алатка Организаторите ,Клешти & Секачи.Овој производ производство од страна на сад.Од Производителот уште Од 1923 Година, Ridgid остана симбол на сигурност на посветени професионалци од експерт занаети.Секоја алатка која го носи Ridgid бренд е конструиран за да истите високи стандарди на квалитет, сила и издржливост како што беше дека првиот тешки-должност цевка клуч повеќе од 80 години.Ridgid ги покрива своите производи со доживотна гаранција од дефекти во материјалот или изработката, за животот на алатката.На Ridgid 32880 е тешка должност 4-тркала цевка машина со номинална цевка капацитет од 2-1/2-Инчен до 4-Инчен.Оваа машина е наменета за работа во области каде што целосно се претвори е невозможно.Вториот се справи на овој модел го прави две-човек потпора е можно на големи цевки големини и оваа машина е опремена со четири тешки тркала.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име На Производ : Цевка Машина Тркала;Материјал : Метал.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Црна;Внатрешен Дијаме�

Нерѓосувачки челик завртка фиксација, исклучителна изработка, убава и великодушни.Манган челик сечило�

Удобна рачка, не се лизга и носат‑бесплатно, имате добра рака чувства.Направени од високо‑квалитетен ч

Меле Виде ножот,Цевка Цевка Видов е направен од висок квалитет на легиран челик.High speed челик нож од Нерѓо

Челик Змеј Алатки 2 A Цевка Машина 32820 Може да се користи рачно или машински погон.Челик Змеј Алатки 2 A мож

Сечилото е задебелена рафинирани манган челик, и обработените од страна на напредни топлина лекување и

Манган челик сечилото, цврсти и издржливи, содржи памук вата за заштита на ножот.Лесни, издржлив и лесен

Дизајниран за леснотијата на користење, оваа цевка reamer алатка е идеален за брз, чист reaming и deburring.Мора да �

* трајност МАТЕРИЈАЛ Направени од високо квалитетна ABS пластика и метал школка материјал, здрав и издржл

Ергономски дизајн се справи кои го прават тоа полесно да се работи, удобно да се одржи.Висока цврстина ч�

Апликација издувни цевки машина е дизајниран за сечење tailpipes и издувни цевки и на и надвор од автомобило

Висок квалитет на манган челик сечилото, исклучителна предност, мазна се намали.Може да се користи за да

Содржина : замена на ножот за да нема.90 20 185 За пластични Канал цевки и црева.Должина : 40 мм.Резервни ножот

Компактен и лесен дизајн, исклучителен изглед, мал во големина, лесно да се носат.Удобна рачка, не се лиз�

Scroll