Ново
Длабоко Браун 60cm Faux Кожа Рачки, Чанта Менувачот,рачна ташна Рачка за Торба Одлуки, Чанта Одлуки, да се шие на Торба, се Справи со Замена,еден Пар (2 Парчиња) по многу CF56

Длабоко Браун 60cm Faux Кожа Рачки, Чанта Менувачот,рачна ташна Рачка за Торба Одлуки, Чанта Одлуки, да се

Достапност: Залиха
DEN 210.00

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 303 DANCraftit Повеќето производи се одржливо снабдување .Имаме строга КК за да бидете сигурни дека нашите производи се продаваат во добра состојба .Имаме редовни воздухопловната од поштата , која може да arriv 2-3 недели .Или изразат испорака која може да пристигне во недела ако без одлагање во Царинската управа .Големината и детално ќе се покаже во фото но, ве молам да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Имаме трговија на големо цена за големи цел или ташна создателот премногу : ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакување листа : 1pcs / set.Димензии : Должина е околу 3745 инчен (95115cm) ;на Широк рака е околу 3cm.Боја : како Frist фо�

✄ Одлична за DIY рачно ткаени crocheting торба проекти и торба repairment итн ✄ Премиум материјалот за полнење за DI

Пакетот Вклучува : ќе добиете 8pcs на метал торба затворач за заклучување.Тоа може да се користи како тока

Тоа е додатоци за чанта diy занает и поправка, и тоа може да помогне да се промени стилот на вашата торба!.К

Цвет Дизајн : Ова метални синџири дизајниран со симпатична и единствен со пластични цвет, деликатна и та

Класична Замена Ремени или Рачки за DIY торба, чанта, чанти, спојки, кростело, кеси и сл.Железо Фенер синџи�

Количина : пакетот вклучува 1 компјутер акрилик имитација бисер торба за на рака со 1 парче пакет картонс

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit

Пакет Содржина : ќе добиете 2 парчиња прилагодливи кожени ремени за торба, вклучувајќи 1 парче кожа за на

чанта резерви.Торба одлуки.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд : 3 DANCraftit Повеќето прои�

Торба синџир extender : овие кратки чанта замена справи со ремени доаѓаат од ABS пластика, од не ' рѓосувачки ч�

Синџир Ремени за Крос Тело Торба, Чанта, Спојката и Чанта Итн, Торба Diy Занает Замена.Модерниот Стил Ви Н�

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

Пакетот Вклучува : Вкупно 5 насоки x 1m (3.28 стапки) / влакно извртени тротоарот синџири во мешани бои, мерењ

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 272 DANCraftit

Замена Синџир Рака Тоа може да ги красат вашата торба добро, и направете ја вашата торба повеќе модерни

Висок квалитет на метални токи и синџири.Вкупно Синџир должина : 15.7" / 40cm, Синџир ширина : 8мм,.Тока должина

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 667 DANCraftit

Изработени од Метал.Чанта Синџир.Направени во Кореја.Овој едноставен и елегантен златотон, пократки си�

Мала Тежина Алуминиум Синџир.Замена на Рака или Справи за чанти, козметичката торбичка, purses, паричници, �

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашиот бренд 713 DANCraftit

чанта резерви.Торба одлуки.чанта хардвер.Ние се лично за шиење и Влакна снабдувач .Нашите brand1225 DANCraftit По�

Голема додатоци за DIY занает проекти и торба repairment.Оваа капчиња торба долниот база на е дизајниран со ду�

螺丝 затворање ✅[Нерѓосувачки челик материјал].Тоа што е мал во големина, цврсти и издржливи, и може да се

Боја : Бела / Бронза / Црна / Злато.Тежина : 9g.Материјал : железо.Димензии : Дијаметар : 18mm,висока 22mm,5mm дебели

Најдобар Избор за DIY : торба дното shaper е дебела доволно за да се стабилизира торба, може да направи вашата

за DIY чанта изработка на проекти.Класичен дизајн : Одлична замена за на рака или справи за DIY торба, како ш

* Висок Квалитет, Шармантна, Модерен Ширина : 1.8 cm / 0.7 инч Оваа Рака се користи за текстил DIY торба специја�

10 Сетови Сребрен Тон Метал Чанта Чанта Затворање Snap Clasps 4.1 cm x 3cm (1 5 / 8" x 1 1 / 8") 41mm x 30мм 10 Сетови Сребрен То

Scroll