Ново
Божиќ Симпатична Куче Куче Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај Лаптоп Briefcase Бизнис Briefcase за Мажи Жени

Божиќ Симпатична Куче Куче Лаптоп Рамо Гласник Торба Случај Ракав за 13.4 Инчен 14.5 Инчен Лаптоп Лаптоп Случај

Достапност: Залиха
DEN 863.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите торба е силен и издржлив да ја користите.Удобноста & Погодност : Нашата лаптоп торба е светлина и лесно да се носат, Компактен торба за лаптоп опремени со отстранлив и прилагодливи рамо, рака, рака тока може да бидат скриени.Надгради Заштита : супер меки кадифени поставата опкружен сите торба вклучуваат патент раб.Заштитува од удари, прашина, гребнатини, scuffs, и други штети.Уникатен Дизајн : Нашата специјална патен торба за лаптоп да те направи уникатен.Може да се користи како моден предмети за секоја прилика.Стилски и функционално, ова е еден убав подарок идеја за роднини и пријатели.Димензии : 11x14.5x1.2in (Dxšxv) може да се одржи 13.4 во-14.5 во лаптоп.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Нашите лаптоп briefcase е Убава и модерен, да им овозможи да го користат за сите прилики и да биде во комбинација и со интегриран во различни лични стилови.Нашите лаптоп за носење е тенок и лесен како паметни како што изгледа, совршено за мажи, жени, девојки или колеџ за користење во бизнис, патување, работа, училиште и во повеќе наврати.Без разлика дали сте професионален бизнис лице, дигитални номад или студент, Нашите торба за лаптоп ќе биде паметен избор за вас.Спецификации Тежина : 0.93 кг Димензии : 11"L x 14.5"W x 1.2"H Примарниот Материјал : Кадифе лагер + парична казна мушка плови крпа + супер влакна кожа лента + ткаени појас + најлон webbing Користи : работа, бизнис патувања, патување, патување, училиштето Постојат три џебови, со две џебови скриени во предниот џеб може да се сокрие справи и држете глувчето,моќ,мобилен уред и така натаму.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви стигне во 12 часот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Вистинска Кожа,Кожа 【Одберете Материјал】ВРВОТ ПОЛИРАН Крава Сплит Кожа (100% Вистински Кожа), полиран со

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите то�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Три слоеви се наменети за различна употреба.На димензија на најголемите оддел во средината : внатрешни �

ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА & МОДЕЛ : Специјално компатибилен со 14" Лаптоп / Таблет компјутер / Лаптоп / Ultrabook, Над�

Внатрешни димензии : 16.93 x 5.12 x 12.01 инчи (L x W x H); Надворешни димензии : 17.52 x 5.12 x 12.6 инчи (L x W x H).На прилагодлив�

Ранец,Мода Мала Рачна Ташна За Лаптоп Ранец Студент Ранец Отворено Слободно Време Дише Ранец Лесни Најл

Големина : 15"(L)x11"(W)x1.18"(H), 15 инчни со 450g губење на лаптоп торба одговара на лаптоп, компјутер Mac Book, Површина

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите то�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

КОМПАТИБИЛНОСТ : На 1717.3 инчен лаптоп случај торба prefectly погоден за повеќето 15.6 инчен лаптоп, лаптоп.Како

Соодветна дебелина, удобност и заштита се двете достапни.Голем капацитет еден слој дизајн, внатрешен сл

Увезени.Хибрид Briefcase : Ова мека еднострани briefcase се преобразува во стилски ранец или гласник торба.Одлик�

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите то�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на платно и дебел метал патент puller, метал тока.Нашите то�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & ОРГАНИЗИРАН ОДДЕЛ:Големина на : 15.5*12*5 инч.Лаптоп за замрзнување на MATEIN лаптоп Торба за

КОМПАТИБИЛНОСТ : се Вклопува лаптоп компјутери, chromebooks, таблети, macbooks, netbooks, преносни компјутери до 15.4 Ин�

Висок квалитет на полиестер влакна+ полиестер пена додатен + кадифен ткаенина поставата, на внатрешни к�

Scroll