Ново
Стрела OFX12N-J8002 12 оз Симфонија Трофеј Плус Топла/Ладна Чаша (Случај на 300)

Стрела OFX12N-J8002 12 оз Симфонија Трофеј Плус Топла/Ладна Чаша (Случај на 300)

Достапност: Залиха
DEN 263.76

За еднократна употреба 12 мл.изолирани пена чаша со Симфонија печати им се служи на топли и ладни пијалоци.Полистирен пена за сила, изолација, и отпорност на влага излегуваат во јавноста-преку.Валани rim за цврстина и сила.Погоден за пијалаци температури од 32 на 200 степени Ф Мерки 4.3" x 3.4".Трофеј Плус изолирана појава на пена за оди чаши со валани венчиња, се трајни, економски, суштинско значење за вашиот drinkware резерви.Трофеј Плус, во Џезот, Симфонија, и Mistique дизајни се пластовидно, за еднократна употреба чаши, кои ви нудиме единствено решение, двојна употреба на топли и ладни пијалоци.Да ги искористат предностите од нив за еднократна употреба во пауза соби, за канцеларија, кафе бар, или за вкусни фонтана пијалоци.Трофеј Плус се безбедни на допир и безбедно на раце, со не се лизга зафат, што ги прави удобно да се одржи и преносни - нема двојно cupping, ракави или јакни задолжителни!Овие квалитет пена чаши се обезбеди оптимално доделување температура додека ги нуди намалени потење и малку кондензација; квалитети клиенти барате при купување на еден пијалок.Трофеј Плус координирање капаци се совршено се вклопуваат и може да се купи одделно.Овој класичен drinkware доаѓа во широк спектар на големини совршен за вода, iced или топол чај, сок, cappuccino, топло чоколадо, јаболковина, или пијалаци!Стрела Сад нуди Трофеј Плус Изолирана појава на Пена во Шолја заедно со стотици високо-квалитетни foodservice пакување решенија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

☕ НЕМА ПОВЕЌЕ ИЗГОРАТ ПРСТИТЕ ДОДЕКА го ПИЕ ВАШЕТО КАФЕ– Овие 12унца црвена хартија топло кафе чаши се н

Храна Одделение Материјал : Нашиот тренер првенство направени од меки силиконски BPA, основни поени, PV, phth

【Packge Вклучува】Гроздобер Флорални Дизајн 7"плочи X 8pcs,9"плочи X 8pcs,салфетка 16 компјутери, погоден за 16 Гос�

【Добар Сет】 вклучува 30 thicked хартија за кафе, чаши, 30 црно кафе капаци, и 30 stirrings.Тоа е совршен се од кафе к�

BPA FREE : Нема груби хемикалии треба да се грижите за вашиот малку еден 2 во 1 ПРОИЗВОД : Можете да ја користи�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Направени од врвен квалитет екстра тешки рециклираат пластика.ДОМОТ тоа чаши додаде�

Отворете го капакот брзо, кратко притиснете го копчето за да отворите капакот, а потоа пијте вода со едн�

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : густа полипропилен материјал обезбедува овие чаши се изградени да трае...

ПАРТИЈА ШУТ СТАКЛО кралот на сите barware essentials.Секоја добра партија започнува со еден истрел, и овој сет н�

Зошто се решат за subpar sippy чаши, кога може да се инвестира во тешкидолжност, стилски и обновливи сет од нер

Пакет од 8 пластични чаши кој ШЕПА Патрола ликови.ШЕПА Патрола пластични чаши задржете околу 200ml.Идеален

8 Свежо Нане Зелена Третираат Чаши.Лекување чаши мерка 2.5" x 3.5".Лекување чаши се направени од здрав boardstock.�

Татко 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа, ов

Пинк парична Казна Ленти чаши се убави и елегантни.Пакетот содржи 8 хартиените чаши, 9 оз.капацитет.Погод

ВРЕДНОСТА на Заштедите пари со купување на големо.Овие 50 смета најголемиот дел пакети се лесен за употр�

Голема премиум квалитет на 10 мл.Гимнастик Квадратни.Идеален за угостителство, храна услуга, излети, сва�

【==ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН==】На бебе и деца купот е дизајниран од страна на нашите професионални дизајнери сп

КАПАЦИ се ВКЛУЧЕНИ : Овие топло какао чаши вклучуваат капаци што се создаде leakproof печат, па вие не мора да

СОВРШЕН SIZE големината на овој производ е околу 6.81 инчи долго, 3.86 инчи широк, и 2.36 инчи висок.Голем капаци

4 УНЦА ЧАШИ КАФЕ : Совршен за Дом, Канцеларија, Кафетерија, настани, и повеќе.Смело го прослават вашиот љу�

Донесе малку стил во вашата партија со овие забава октоподи чаши.Тоа е дел од нашата Среќен Сирени собир

Овој вид на млеко teat чашата е специјално дизајниран за крави и ќе не болат брадавиците.Донесува напредн�

Хартија (8 компјутери / одделение) 3" 9 оз.Се слави секоја прилика, без јадења за чистење по партија со овие

Scroll