Ново
7 ColorAlarm Часовник ПРЕДВОДЕНА од Дигиталниот Часовник да се Менува Светлината Ноќ Блескав Деца Биро часовници despertador Деца Подарок Шарени Розово Злато Сјајот Искра Ви

7 ColorAlarm Часовник ПРЕДВОДЕНА од Дигиталниот Часовник да се Менува Светлината Ноќ Блескав Деца Биро часовници

Достапност: Залиха
DEN 479.76

Овој производ е функции на прикажување на време, датум, недела, tempearture, особено погоден за семејството и за статистика.Приказ на време, датум(од 2000 до 2099),недела, температура, поддршка на формат на времето на 12-часовен и 24 - часовен.Алармот и да спие функција : 8 аларм песни, во исто време ја активирате функцијата на спиење.Екранот на животната средина температура : мерење на 0℃_55℃ или 32℉_122℉ и конверзија на целзиусови степени и Целзиусови температура.Боја на светлина : испрати светлина на седум бои со кружни се менува.Ноќ светлина режим : Притиснете го Допрете го за да го вклучите вечер светлина, светлината ќе траат и по неколку секунди и се стави надвор автоматски Производ Големина : 8 * 8 * 8 cm. ①LCD и за повици Звук екран напојува со 2pcs x LR44 копчето батеријата ②LED светлината на екранот напојува со 4pcs x AAA батерија или на полнење кабел ③When можете да користите полнење кабел за LED дисплеј , AAA батерија не е потребна.Пакетот Вклучува : 1 x Аларм 1 x Полнење кабел (LED дисплеј) 2 x LR44 копчето батеријата (Screen/Звук дисплеј) 1 x Прирачник за Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Екранот Класа : Покажувачот + Број / Применливи Толпата : Универзална, Едноставен И Елегантен.Водоотпор

Часовникот е направен со се КОРИСТИ винил рекорд 12 инчи во дијаметар.Часовникот лице е сјајни налепница

Екранот Класа : Покажувачот + Број / Применливи Толпата : Универзална, Едноставен И Елегантен.Водоотпор

Елегантен дизајн со прецизна Кварц движење лесен пат на поставување и случај копчето за ослободување.П

Убава Фигура Стил за Жени Кои сакаат Модерно, лесни рачен часовник.Нерѓосувачки Челик Случај и Накит Ин

Часовникот е направен со се КОРИСТИ винил рекорд 12 инчи во дијаметар.Часовникот лице е сјајни налепница

Максимален Отвор со Големина од 8 inces.ДвеТон Од Не ' Рѓосувачки Челик.Мажите.Злато IonОбложено РамкиДатум

Материјал : се Направени од издржлив акрил, водоотпорен површина изгледа како нафта сликарство.Само да

Овој производ е функции на прикажување на време, датум, недела, tempearture, особено погоден за семејството и

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Што Навиваат Стил Се Види.Наменета за возрасни мажи Бенд мерки 10" околу max вклучувајќи го види лицето.Ви

Официјално Лиценцирани.Полна Боја, Висок Квалитет Тим Логото.Отпорен На Гребење Минерално Стакло 3 Годи

ОкоФаќање Види Детална со Тимот Обоени Логото и Тим Обоени Dial.Карактеристики на Водата и Шок Отпорни до

Совршен ѕидни декорации слики за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, канцел

Кожа.Увезени.Вистинска кожа за на рака.Вода и шок отпорни до 3 БАНКОМАТ.Нерѓосувачки челик случај назад.

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll