Ново
7 ColorAlarm Часовник ПРЕДВОДЕНА од Дигиталниот Часовник да се Менува Светлината Ноќ Блескав Деца Биро часовници despertador Деца Подарок Црна и Кафеава Cheetah на Roack

7 ColorAlarm Часовник ПРЕДВОДЕНА од Дигиталниот Часовник да се Менува Светлината Ноќ Блескав Деца Биро часовници

Достапност: Залиха
DEN 1951.20

Овој производ е функции на прикажување на време, датум, недела, tempearture, особено погоден за семејството и за статистика.Приказ на време, датум(од 2000 до 2099),недела, температура, поддршка на формат на времето на 12-часовен и 24 - часовен.Алармот и да спие функција : 8 аларм песни, во исто време ја активирате функцијата на спиење.Екранот на животната средина температура : мерење на 0℃_55℃ или 32℉_122℉ и конверзија на целзиусови степени и Целзиусови температура.Боја на светлина : испрати светлина на седум бои со кружни се менува.Ноќ светлина режим : Притиснете го Допрете го за да го вклучите вечер светлина, светлината ќе траат и по неколку секунди и се стави надвор автоматски Производ Големина : 8 * 8 * 8 cm. ①LCD и за повици Звук екран напојува со 2pcs x LR44 копчето батеријата ②LED светлината на екранот напојува со 4pcs x AAA батерија или на полнење кабел ③When можете да користите полнење кабел за LED дисплеј , AAA батерија не е потребна.Пакетот Вклучува : 1 x Аларм 1 x Полнење кабел (LED дисплеј) 2 x LR44 копчето батеријата (Screen/Звук дисплеј) 1 x Прирачник за Корисникот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Екранот Класа : Покажувачот + Број / Применливи Толпата : Универзална, Едноставен И Елегантен.Водоотпор

Една Големина Одговара На Повеќето.Нерѓосувачки Челик Случај и со Вистинска Кожа Бенд.Мажите.Indiglo Светл

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Часовникот е направен со се КОРИСТИ винил рекорд 12 инчи во дијаметар.Часовникот лице е сјајни налепница

Официјално Лиценцирани.Полна Боја, Висок Квалитет Тим Логото.Отпорен На Гребење Минерално Стакло...

Материјал : се Направени од издржлив акрил, водоотпорен површина изгледа како нафта сликарство.Само да

Висококвалитетна пластична рамка + стакло, големи букви,Овој часовник ќе им помогне на вашите студенти

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Фантазијата Вител Магија Плава врвка за околу види : на патот на животот е како река од ѕвезди, но во река

Кожа.Увезени.Вистинска кожа за на рака.Вода и шок отпорни до 3 БАНКОМАТ.Нерѓосувачки челик случај назад.

ОкоФаќање Види Детална со Тимот Обоени Логото и Тим Обоени Dial.Карактеристики на Водата и Шок Отпорни до

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

30m отпорен на вода (поздравниот отпорни, секојдневна употреба).Нерѓосувачки челик случај со нерѓосувачк

Часовникот е направен со се КОРИСТИ винил рекорд 12 инчи во дијаметар.Часовникот лице е сјајни налепница

Убава Фигура Стил за Жени Кои сакаат Модерно, лесни рачен часовник.Нерѓосувачки Челик Случај и Накит Ин

Материјал : се Направени од издржлив акрил, водоотпорен површина изгледа како нафта сликарство.Само да

Максимален Отвор со Големина од 8 inces.ДвеТон Од Не ' Рѓосувачки Челик.Мажите.Злато IonОбложено РамкиДатум

Елегантен дизајн со прецизна Кварц движење лесен пат на поставување и случај копчето за ослободување.П

Одличен подарок за Божиќ, божиќ, за нова година, за роденден, годишнина, housewarming и секоја прилика.Ова е нај

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Scroll