Ново
Линк се Справува со Ноктот Чекан Рачка (Разни Големина и Стил). Пакување од 2

Линк се Справува со Ноктот Чекан Рачка (Разни Големина и Стил). Пакување од 2

Достапност: Залиха
DEN 405.60

Замена Рачка За Ноктот Чекани Браун (пакување од 2).Материјал : Американски Hickory.Должина : 14 во.Боја : Кафена.Компатибилност : Ноктот Чекани.Линк рачки се дизајнирани со најдобрата комбинација на должината и контури така да корисникот може да најдобри задржете ја рачката и да го користите алатка.Нашите справи со облик секогаш работи со корисникот.Дршката станува продолжување на телото да се обезбеди подобра удобност, контрола и безбедност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Најголем избор на алатки произведени највисоките стандарди за квалитет.Лидер во професионални contruction to

Ниво на квалитет Кодови 04 Подобар квалитет Американски hickory со восок, 09 промотивни одделение рачки,.Гол

Производителот гаранција може да не се применува.D повлече рачка во сатенски црн финиш.Убаво рачно изра

Horotec MSA 10.309 пролет бар алатка за нараквица замена со алуминиум anodised црвено се справи со не ' рѓосувачки че

Произведени од Одделение На Hickory.Професионална Одделение замена справи.Дизајнирани, конструирани, & про

Секоја рачка доаѓа со потребното оптоварување, заковки, или епоксидна.Потребни за правилна примена на а

Scroll