Ново
Steppers за Вежбање, Мини Скалило Stepper со Екранот ,Скалило Алпинист Вежбање Фитнес Машина Елипсовиден Stepper Опрема за Вежбање со Отпор Бендови за Дома Тренингот, Имајќи Т

Steppers за Вежбање, Мини Скалило Stepper со Екранот ,Скалило Алпинист Вежбање Фитнес Машина Елипсовиден Stepper

Достапност: Залиха
DEN 2159.76

????【Дигитални Следи & Ниско ниво на Бучава】smart екранот на нашите повлекува машина води евиденција на бројот на чекори што ќе ги преземе и кога ќе се вежба, пресметува степенување на калории што ги консумираат.Мини stepper донесува напредни метал материјал пренос, бучавата може да биде помалку од 20d B, не вознемирувачки себе, вашите семејства или соседи. ????【Smart Display & Мали Дизајн】LCD Монитор на нашите stepper фитнес машина рекорд на бројот на чекори што ќе ги преземе, кога ќе се вежба, пресметува степенување на калории што ги консумираат.Големината на нашиот мини скалило stepper е 13 X12 X7.8 ИНЧЕН, лесен за носење и чување. ????【Прилагодлива Висина и Отпор】Ротирање на knob за најсоодветен отпор и висина на фитнес steppers, погодно да се избере соодветна вежба интензитет.Различни resistances и висина за вежбање може да се осигурате дека имате ригорозни и научен простор. ????【Прошируваат Анти се Лизга на Возилото со Работ Guard】остварување steppers е со прошируваат педалата ритам дизајн,и на работ guard за да се избегне лизгање и да се повреди,што е повеќе стабилен и безбеден за употреба и ви нуди подобра обука искуство. ????【Погодна За Целото Тело】На steppers за вежбање има добар ефект на губење на тежината, како што се обука на стомачните мускули, чистење половината, кревање buttock, чистење нозе, помагајќи ти да се создаде S облик на кривата брзо и го направи вашиот целото тело се движи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

♥ Трајни stepper : фитнес машина може да се користи како stepper да ви помогне да го прилагодите вашиот целото т

☪ ГОЛЕМИНА : 32 cm долги, 34 см широк, 120 см, висок, со користење на stepper да се вежба за еден час, тоа е еквивале�

Отпор Бендови : Yes.Тип : Мултифункционален.Функција : Тело.Декорација Тип : Мини Тип.Број На Модел : Stepper Exerc

Мултифункција LED дисплеј : Еденклик лесно да се разбере бројот на вежбање време / за брзина / калории из

Индивидуални Тебе : Во Зависност Од Нивото На Вежбање И Фитнес, Опсегот На Движење На Twister Stepper Може Да Се

[Прилагодливи Отпор Систем] вежба велосипед ви овозможува брзо да се префрлате помеѓу полесно и повеќе �

✌【ЗАСТАНЕ】Се сеуште лежи на каучот, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА и играње со вашиот мобилен телефон?Се запре в�

~ Една машина, повеќе искуства, повеќе начини на слабеење, можете да вежба дома, во секое време, насекаде,

Прилагодливи Неограничени Отпор : Стационарен Велосипед опремени со тешки двонасочно flywheel, што може да

Ефективна вежба : мини stepper е опремен со хидраулични амортизирање да се елиминира триење на коленото згл

Следете го вашиот напредок изградена во LCD монитори чекори, време, вкупно и калории за да ви овозможи да

~ Мали димензии, случаен поставеност, не преземањето на просторот ~ Нов стил молчи пренос, тивко и без шум

LCD МОНИТОР : Следи го прикажува времето, калории, и нема да бидете мотивирани и на темпото.РАМНОТЕЖА ПОДД�

УДОБЕН : скалило машина е совршен салата опрема да се користат во местото на бедрото машина или бедрото �

Она што ќе добиете : ниско влијание количка за внатрешна велосипед ви помага да се задржи се вклопуваат �

Прилагодливи Неограничени Отпор : Стационарен Велосипед опремени со тешки двонасочно flywheel, што може да

★ Производ големина : 39*38*23cm, боја : сина, зелена, виолетова ★ Материјал : здрав челична рамка може да издр

Затворен Велосипедизам Велосипед лесно го зголемува вашиот отчукувањата на срцето, намалување на тело,

★ Безбедноста на фондацијата : вежба велосипед е направен според ергономија.Седиштето на вежба велосип

Magnetron Flywheel – Ова стационарни исправен велосипед цврста и стабилна, лесно водење, тежината на целата маш�

★ Производ големина : 39*38*23cm, боја : портокал ★ Материјал : здрав челична рамка може да издржи голема тежи

Магнетни отпорност на вредноста : дома роботот обезбедува сите потреби за вежбање во топол дом.Може да с

Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Тип : Мултифункционален.Отпор Бендови : Нема.Број на модел : Фитнес Stepper

Добар ден започнува со купување на стоката која ви се допаѓа!.Замав Stepper вклучува конзола со различни ав�

Highdefinition екранот, време за пребројување на гласовите, уреди со покажувач на интензитетот на вежбањето за

Scroll