Ново
Seller123 Аеробна Вежба Stepper, Прилагодлив Вежба Платформа со Risers

Seller123 Аеробна Вежба Stepper, Прилагодлив Вежба Платформа со Risers

Достапност: Залиха
DEN 1929.60

Тежина капацитет : 550 lbs. 2 Прилагодлива Висина Нивоа.Цврсти и Издржливи Материјали.Не се лизга Дизајн Обезбедува Безбедност.Разноврсна Употреба за Фитнес.Аеробна чекор платформа која може да помогне да се зголеми вашиот целокупната кондиција, телесната тежина, и да согорите повеќе калории.Таа е идеална кондиција алатка за луѓе од сите возрасти и фитнес нивоа.Не се лизга површина обезбедува силна потпора што ќе ви овозможи да се земе секој чекор-во доверба не паѓа.Не се лизга нозе подобрување на стабилноста, безбедноста и штити кат од гребнатини.Две прилагодливи височини за да ги задоволат вашите различни спортски потреби.Мала тежина и компактен дизајн го прават тоа е лесно да се носат и продавница.Тоа е многу погоден за употреба дома, канцеларија, теретана или на отворено.Ви треба оваа!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Мултифункција, обезбедување околу 14 фитнес начини да им помогне на корисниците вежба, сила за обука, обл

Со својот здрав изградба и силна товарот капацитет,па можете да бидете безбедно на тоа.РАЗНОВРСНА ТРЕНИ

16 x 16 x 4 ИНЧИ АНТИЛИЗГАЊЕ ПЛАТФОРМА : Лизгаотпорни, шокапсорбирање на висок чекор аеробик платформа со че

УДОБНО МАТЕРИЈАЛ : Користете пролет челични цевки, со висока густина не се лизга пена рачка, високо елас

Земете го вашиот динамичен тренингот на Стој Чекор Платформа за Аеробик и Plyos Вежба Обука Дома тренинго

Платформа текстура површината е безбеден, нестап, не се лизга, и шок апсорпција, осигурајте се дека вежб

НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА : антипропадна линискиот ЕВА платформа површината се зголемува триењето за време н

Должина : 81 cm x Ширина : 31 cm x Висина 20 см.Одличен за фитнес вежби.Тоа е компактен и лесентежина.Совршен за б

ДОБАР ПОДАРОК ЗА СЕМЕЈСТВОТО Оваа Поза Пенкалата ќе биде добар подарок за член на семејството кои имаа

Платформа текстура површината е безбеден, нестап, не се лизга, и шок апсорпција, осигурајте се дека вежб

Scroll