Ново
Не се Лизга Виткање Чекор Столче Сива боја, Цврсти Доволно Безбедно - Држи до 300 Lb - 11 инчен Footstool за Возрасни или Деца, Виткање Скала Складирање/ја Отвора Лесно, за Куј

Не се Лизга Виткање Чекор Столче Сива боја, Цврсти Доволно Безбедно - Држи до 300 Lb - 11 инчен Footstool за

Достапност: Залиха
DEN 479.52

【Лесни Виткање Чекор Столици】На мерења на мали пластика виткање столици се 11.4" W x 8.7" D x 10.6" H, и кога тоа набори,тоа е многу тенок и може да се вклопи во било каде!. 【Компактен Силна Трајни】Прави пластика виткање чекор столче безбедно за сите,вклучително и деца, со висок квалитет и еколошки нови полипропилен пластика.Може да застане за години на повторна употреба, без пукање и кршење.Држете се до 300 кг. 【Против пролизгување Дизајн】49pcs уникатен гума точки текстура површината и анти-пропадна нога-влошки дизајн го прави виткање чекор столици безбедно за сите, вклучувајќи дете.Особено околу кујната бар, бања области. 【Складирање/ја Отвора Лесно】виткање скала и кујна чекор столче лесен за употреба, Тоа е брзо и лесно да се огради далеку за практично складирање, само се повлече рачката и да се поттикнат во страни.Се отвора со еден флип на рака.Виси нагоре или storge во плакарот или фиоки кога не сте ги користите. 【Користење на Опсег】Оваа безбедносни карактеристики изработка на чекор столче одлична за повеќенаменски користи јас.e.бања, wc, кујна, канцеларија, градина, кампување, риболов, отворено и повеќе.Чекор столче е справи со магично ќе се појави кога столче е укината станот.Тоа е доволно светлина дека вашите деца ќе бидат во состојба удобно да го носат околу, па тие може да се стави каде што е потребно. 11 инчен Виткање Чекор Столче / Боја : Gray Why дали треба виткање чекор столче & Зошто да го одберете нас?Солидна Construction The столче носи солидни изграден која им овозможува на него да стои и до 300 килограми, без да предизвика штета на нејзината изградба.На цврстата конструкција го прави идеален избор за деца, како што се обезбедува право висина, а истовремено обезбедувајќи дека тоа не се скрши кога е во употреба.Исто така, заоблени агли проследено со тесни шарки го прави побезбеден за детето за да се користи како таа штити од можни модринки кои би можеле да произлезат од остри рабови.Portable Easily го носат овој лесен столче наоколу и место во било кој дел од вашиот дом со голема леснотија и удобност.За подобро движење на столицата, високо-квалитетни справи може да биде многу корисна како тоа ќе се направи полесно.Па ставете ја во вашата дневна соба, спална соба, кујна и бања или се тоа заедно, кога ќе излезе на пикник како ова столче нуди голема преносливост.Потоа, тука се оние пати ви треба екстра чекор нагоре, како во вашиот RV и SUV.Повеќекратна употреба - Употреба за седи на него за време на вршењето на различни активности, како боја, сликарство, има еден оброк, итн.- Ставање на тоа од страна на потоне да се користат при четкање на забите, Тоалет Обука,миење раце/лице, итн.- Стоејќи на тоа, додека да дојдеме за работи кои се ставени на покачен област - Тоа е, исто така, може да се користи и како канцеларија нога столица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【СТАБИЛНОСТ И БЕЗБЕДНОСТ 】 : SKYROKU 2 чекор столици употреба дебели лизга отпорни гумени нозе на подот заф

【МАТЕРИЈАЛ】Цврсто дрво, практични и убава, издржлив, безбеден и стабилен 【НЕ се ЛИЗГА МАТ】Дрвени нозе

Прекрасен Изглед дизајн за заштита на ' рбетот; дизајн за да се избегне јавните на урина : Мека и подвижен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Материјал : ПП и TPR материјални, нетоксични и без мирис, безбедни и здрави.Донесе природни, squatted позиција

Лесно за Тебе : Многу лесно да се соберат и складирање, Пренослив перница, Лесен за чистење, Укината compactly

1.МАТЕРИЈАЛ : Направен од цврсти, трајни и лесни пластика, лесен за чистење.Нетоксични, BPA free, ПВЦ слободни

【Преносни Виткање Чекор Столче】мерењата на пластика виткање столици се 12.7" W x 9.3" D x 9" H, и кога тоа набор�

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Кујнски Помошник столче е 16.9" L x15.3" Wx 36.2" H, со товарот капацитет на 260lb.Оваа детска чек�

МултиФункција Чекор Столици и Седишта, Дали Ви Треба Седиште или Екстра Тешко Да се Стигне до одредено М

Мали столици се погодни да се носат и продавница.Не се лизга : изметот површината не се лизга, а дизајнот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ГШ на Сертификатот : Безбедноста и Квалитетот на прво место, Delxo чекор скали столче е одобрени од страна �

Дизајн : Виткање Складирање, Може да Се Чуваат во Агол, да се зачува Простор, на Скала Има 5 Безбедно Широк

★Материјал : Алуминиум Легура ★Мала Меморија, Трајни, Простор за Заштеда на енергија, Лесен за Употреба

Трајни изградба : изградени на дебели, цврсти пластични дека може да се одржи до 200 кг, за разлика од друг�

Со ова столче скала : можете безбедно и безбедност направи било задолженија како што се постигнување на

Материјал : цврсто дрво.Големина : 66x56x42cm(26x22x16.5 инчен).Карактеристики : Количка за дизајн, лесен за чува�

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Набори

Scroll