Ново
Kichler 12668AZ Чекор и Сала 120V LED Чекор Светлина Не-Dimmable, Архитектонски Бронза

Kichler 12668AZ Чекор и Сала 120V LED Чекор Светлина Не-Dimmable, Архитектонски Бронза

Достапност: Залиха
DEN 1370.40

5 во H x 3.25 во W x 1.75 во L; 0.544 lb.Интегрирани LED извор на светлина.Архитектонски Бронза заврши.Достапни во Бадем, Архитектонски Бронза, Брусен Никел и Бели бои.Погоден за влажни локации. 5 инчен Не Dimmable LED Steplight во Архитектонски Бронза заврши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Соларна енергија автоматски работа] : сончевата палубата светла користи ажурирани и надградена верзиј�

ГАРАНЦИЈА : Нашиот 5годишна Ограничена Гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купувањето

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Неверојатни Соларни Градинарски Светла : Можеби вашиот цвет кревет или тревник е убава, но овие двор све

✅ Изградена минатата : Фрлија алуминиум изградба е издржливи и отпорни на временските, можат да работат

✅Широко се Користи : Напојува со 12 V AC / DC напон, оваа светлина, може да се користи на светлина скара оган ј

Заштеда на енергија, долг животен век, заштеда на енергија, долг животен век, polysilicon соларни панели.Брза �

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

⭐Соларни Палубата Светлина : Нови издлабени надвор petal шема, внатрешни работи насликани злато и топла с�

⭐Соларни Палубата Светлина : Нов Празен лист шема , внатрешни работи насликани злато и топла светлина ќ�

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

✅Широка Примена : 12 V Интегрирани LED Hardscape Осветлување нуди низок профил дизајн кој е идеален за возвишен

【Светол Сончев Оркестарот Светла】 : Соларен ограда светла ќе се промени бојата автоматски кој е соврше

Scroll