Ново
BLEAKTEIR 16 Пакет Соларни Палубата Светла LED Чекор Ограда Светла Внатрешна/Надворешна Водоотпорен Скалило Светла Сензор за Движење Безжична Батерија Управувана Корис?

BLEAKTEIR 16 Пакет Соларни Палубата Светла LED Чекор Ограда Светла Внатрешна/Надворешна Водоотпорен Скалило

Достапност: Залиха
DEN 574.80

【Топло Бела LED Светла】16 пакет сензор за светло само точниот износ на топол сјај кој го одликува вашиот дом или двор убаво, што е доволно да светне вашиот двор и не чувствуваат отсјај.Време на полнење : 6-8 H, Работно време : 8-10 H. 【Соларни сензор за движење светилки 】0 електрична енергија сметка за целата година,Користиме високо квалитетни поликристални силикон соларни панели и високо-квалитетни Led извор на светлина чипови。Опремен со 600mah литиум батерија, опсегот е постабилна и издржливи,Заштедите пари。. 【Безбедно и Водоотпорен】Отворено светла се направени од издржлив ABS пластика за да ја издржат многу видови на временските услови, која може да работи добро, дури и по бури.IP65 Водоотпорен+1.2 v низок напон стари лица, деца и домашни миленици нема да биде повредено. 【Лесна Инсталација】Месеци по било раб, можете да го поправам со двострани лента или на шрафовите се вклучени.Може да се стави тоа на скалите, чекори, палуби на светлина до влезната врата, патио, двор, патеката, надворешен ѕид итн.Не грижете се за вкусовите. 【Кавга-бесплатно услуга】Пакување вклучува : 16 пакет светла, 32 завртки, 16 лепила, корисничко Упатство.Нема цена за осветлување, осветлувањето автоматски да го вклучите од мрак до утро.Ако имате било какви проблеми или коментари ве молиме контактирајте со нас, нашата служба за корисници тим ќе биде во вашата услуга во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Соларна енергија автоматски работа] : сончевата палубата светла користи ажурирани и надградена верзиј�

Неверојатни Соларни Градинарски Светла : Можеби вашиот цвет кревет или тревник е убава, но овие двор све

✅ Изградена минатата : Фрлија алуминиум изградба е издржливи и отпорни на временските, можат да работат

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Големина : diameter13.5cm,high13.2cm.Погодна за спалната соба, трпезарија, дневна соба, студија соба, бања, ходникот,

5 во H x 3.25 во W x 1.75 во L; 0.544 lb.Интегрирани LED извор на светлина.Архитектонски Бронза заврши.Достапни во Баде

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Миа УмреФрлија Мини LED Чекор Светлина w / Хоризонтална Покровот на Лицето, 74lm, од 1,5 W, 3000 K, Бронза, 120277 V НеDi

【Светол Сончев Оркестарот Светла】 : Соларен ограда светла ќе се промени бојата автоматски кој е соврше

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Висок конверзија поликристални силикон соларен панел,изложеност на сончева светлина за 45hours,светлинат�

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

⭐Соларни Палубата Светлина : Нов Празен лист шема , внатрешни работи насликани злато и топла светлина ќ�

✅Широка Примена : 12 V Интегрирани LED Hardscape Осветлување нуди низок профил дизајн кој е идеален за возвишен

Заштеда на енергија, долг животен век, заштеда на енергија, долг животен век, polysilicon соларни панели.Брза �

⭐Соларни Палубата Светлина : Нови издлабени надвор petal шема, внатрешни работи насликани злато и топла с�

ГАРАНЦИЈА : Нашиот 5годишна Ограничена Гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купувањето

✅Широко се Користи : Напојува со 12 V AC / DC напон, оваа светлина, може да се користи на светлина скара оган ј

Scroll