Ново
Соларни Палубата Светла Водоотпорен Отворен Чекор Светла Ограда Светла Градина Декорација-6Pack

Соларни Палубата Светла Водоотпорен Отворен Чекор Светла Ограда Светла Градина Декорација-6Pack

Достапност: Залиха
DEN 791.28

Висок конверзија поликристални силикон соларен панел,изложеност на сончева светлина за 4-5hours,светлината може да биде на 8-10hours.Тоа автоматски се наплаќа во сонцето и се пали автоматски во текот на ноќта.IP55 е водоотпорен и може да се користи на отворено во дождливите денови. 2 начини на светлината, топла светлина +RGB промена на бојата.Лесно да се инсталира,2 инсталација методи на производи вклучуваат завртки и двострано лента.Оваа сончевата светлина е вашиот најдобар избор.Убава осветлување додава повеќе боја во вашиот живот.Исклучителен изглед, лесна инсталација.Висок конверзија polysilicon соларни панели ви обезбеди со траен осветлување.Тоа може да биде инсталиран на палуби, огради, чекори, мислења, ѕидови, итн. (Ве молиме имајте на ум дека тоа мора да биде инсталиран на сончево место без сенки).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : diameter13.5cm,high13.2cm.Погодна за спалната соба, трпезарија, дневна соба, студија соба, бања, ходникот,

【Светол Сончев Оркестарот Светла】 : Соларен ограда светла ќе се промени бојата автоматски кој е соврше

✅Широка Примена : 12 V Интегрирани LED Hardscape Осветлување нуди низок профил дизајн кој е идеален за возвишен

5 во H x 3.25 во W x 1.75 во L; 0.544 lb.Интегрирани LED извор на светлина.Архитектонски Бронза заврши.Достапни во Баде

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

✅ Изградена минатата : Фрлија алуминиум изградба е издржливи и отпорни на временските, можат да работат

Миа УмреФрлија Мини LED Чекор Светлина w / Хоризонтална Покровот на Лицето, 74lm, од 1,5 W, 3000 K, Бронза, 120277 V НеDi

Заштеда на енергија, долг животен век, заштеда на енергија, долг животен век, polysilicon соларни панели.Брза �

Неверојатни Соларни Градинарски Светла : Можеби вашиот цвет кревет или тревник е убава, но овие двор све

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

✅Широко се Користи : Напојува со 12 V AC / DC напон, оваа светлина, може да се користи на светлина скара оган ј

[Соларна енергија автоматски работа] : сончевата палубата светла користи ажурирани и надградена верзиј�

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

ГАРАНЦИЈА : Нашиот 5годишна Ограничена Гаранција гаранции вашата комплетна сатисфакција, со купувањето

⭐Соларни Палубата Светлина : Нови издлабени надвор petal шема, внатрешни работи насликани злато и топла с�

⭐Соларни Палубата Светлина : Нов Празен лист шема , внатрешни работи насликани злато и топла светлина ќ�

Минималистички дизајн : уникатен дизајн, не само што е светлина, но исто така и декорација, модерен стил,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Scroll