Ново
FUNCOCO домашно Милениче Нема Перење Ракавици, домашно Милениче Нема Перење Ракавици за Мачки и Кучиња Капење Чешлање Лесен за Употреба Само Пенливата-Избрише Сува Ид

FUNCOCO домашно Милениче Нема Перење Ракавици, домашно Милениче Нема Перење Ракавици за Мачки и Кучиња Капење

Достапност: Залиха
DEN 201.84

Исплакнете-Слободно : Слободен вашите раце и да ви донесе најголема удобност.Кога ќе треба да се искапат вашето непослушен домашни миленици, нежно тријте со вашите раце неколку моменти на домашно милениче брише ќе создаде еден ред suds, а потоа можете да им помогне на вашите миленици чистење на телото.Најпосле, само избришете го со крпа, не треба да се измијат вашето домашно милениче со вода.Идеален за Зафатени Родители : миленичиња чистење брише се лесни за употреба.Преносни пакет не заземаат многу простор, можете да го користите ова домашно милениче избрише за да им помогне на вашиот кучињата или мачките се искапеш дома или во движење.Ултра Мека & Трајни Платно : На doggies брише се меки и удобни.Нежно за чувствителни области сепак, тешко е доволно за тешки мириси & хаос.Поединечно Завиткани : Секој ракавица е во посебен запечатен пакет.Кога ќе излезе или патување, можете да го носат одделно.Пет-Прст Ракавици : пет-прст ракавици дизајн може да помогне во чистење на вашето домашно милениче повеќе внимателно, особено на клучните делови, како агол на куче очите, образите, ушите, шепи, и приватноста делови итн. 100% сосема нов и висок квалитет на Исплакнете-Слободно : Слободен вашите раце и да ви донесе најголема удобност.Кога ќе треба да се искапат вашето непослушен домашни миленици, нежно тријте со вашите раце неколку моменти на домашно милениче брише ќе создаде еден ред suds, а потоа можете да им помогне на вашите миленици чистење на телото.Најпосле, само избришете го со крпа, не треба да се измијат вашето домашно милениче со вода.Идеален за Зафатени Родители : миленичиња чистење брише се лесни за употреба.Преносни пакет не заземаат многу простор, можете да го користите ова домашно милениче избрише за да им помогне на вашиот кучињата или мачките се искапеш дома или во движење.Ултра Мека & Трајни Платно : На doggies брише се меки и удобни.Нежно за чувствителни области сепак, тешко е доволно за тешки мириси & хаос.Поединечно Завиткани : Секој ракавица е во посебен запечатен пакет.Кога ќе излезе или патување, можете да го носат одделно.Пет-Прст Ракавици : пет-прст ракавици дизајн може да помогне во чистење на вашето домашно милениче повеќе внимателно, особено на клучните делови, како агол на куче очите, образите, ушите, шепи, и приватноста делови итн.Карактеристики : Материјал : Не Ткиво Ткаенина Боја : Бела Големина : Ракавици-Прибл.24.7x25cm/9.72x9.84in Пакет-Прибл.14x20cm/5.51x7.87in Тежина : Околу.45g Пакетот вклучува : 6 Парчиња домашно Милениче Нема Перење Ракавици.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

1772 Карактеристики : домашно Милениче медицина.Око брише им овозможи на сопствениците на домашни милени�

ВЛАЖНИ ОНИЕ БРИШЕ — Влажни Оние рака, брише, сега се достапни за вашата омилена кожен пријатели!Истиот т

ЧИСТИ И BRIGHTENS Најдобро куче шампон за белење на кожата длабоко и brightens бела или полесни боја на крзно ост

НЕОПХОДНО СТОМАТОЛОШКА ЗАШТИТА : Вашиот кучешки придружник потреби редовна грижа за забите во меѓуврем

СТОМАТОЛОШКИ БРИШЕ ЗА КУЧИЊА & МАЧКИ : Антисептик заби, чистење на забен брише за кучиња и мачки спречува

ВЛАЖНИ ОНИЕ ЗА КУЧИЊА БРИШЕ — Влажни Оние рака, брише, сега се достапни за вашата омилена кожен пријател

Идеален за Зафатени Родители : миленичиња чистење брише се лесни за употреба.Преносни пакет не заземаат

2 во 1, Влажна брише дека безбедно да се исчисти околу вашето домашно милениче очи и надворешното уво обл�

Scroll