Ново
XISENOCI Шминка Четки,10Pcs/Set Лице Фондацијата Сенки во Прав Blusher Мека Четка Шминка Алатка за Полнење - 1

XISENOCI Шминка Четки,10Pcs/Set Лице Фондацијата Сенки во Прав Blusher Мека Четка Шминка Алатка за Полнење

Достапност: Залиха
DEN 365.52

Меки и удобни : вештачки влакна се на кожата-пријателски, мека, не-иритирачки, и многу погодни за употреба како шминка четки.Високо-квалитетни материјали : Изработени од еколошки материјали, вклучувајќи дрво, алуминиум и вештачки влакна, тоа е апсолутно безбеден и удобен за употреба.Лесен за користење : мека, меки и густа влакната се многу погодни за мешан прав производи, како што сенката за очи, лабава прав, руменило, бронза во прав, итн.Моден изглед : не само што има висок квалитет, искуство, но исто така прекрасен изглед.Тоа е многу погоден за лична употреба или како подарок.По-продажбата на услугата : Ние, исто така, ќе се обезбеди на клиентите со високо-квалитетни и задоволителна по-продажбата на услугата.Можете да се консултирате со нас ако наидат на проблеми, и ние ќе ви овозможат совршено шопинг искуство.Спецификации : Шминка четки направени од мека синтетички влакна, обезбедување удобно искуство.Овие четки се користи за concealer, фондација, колор корекција, контура, сенки, итн.Четка во собата доаѓа со различни форми и големини за да се покријат што треба да направите шминка на различни области на лицето.Точка Име : Шминка Четка Материјал : Синтетички Влакна Карактеристики : Удобно да се Одржи, Мека Наежвам, Шминка Алатка Големина : 18cm x 20cm x 2cm/7.09" 7.87 х" х 0.79" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Шминка Четки (Вкупно 10 Pcs).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесн

Пластични заострените се справи обезбедува повеќето удобност рака зафат чувството кога шминка.Луксузе

Функција : Поинаква форма четка, што се користи во основа, сенки, eyehole, веѓите, eyeliner, усна лицето дел напра

Големина : сенката за Очи се држиме : 13.2*1.4 cm / 5.19*0.55 инчен.Веѓа четка : 13.5*2cm / 5.31*0.78 инчен.Медиум сенката за о

Голема Лицето Маска за Апликација : Нашата шпатула т наштети на вашата кожа, добар објект за шминка и кор

Погоден за сите видови на кожа.Направени на одличен материјал, безбедно и мека за вашата кожа на лицето.

Премиум синтетички влакна наежвам : мека, неиритирачки, не се пролева, прав, павлака, течност може да се м

❤ [Високо квалитетен материјал & врвен текстура】 Секој четки се удобно да го користите и се чувствува м

Обезбеди одлична прав држи способност, меки и удобни, се грижи за вашата кожа.Не исчезнува, непролевање

Професионални Сочинуваат : рачката на шминка четка во собата е и направен од алуминиум цевка премиум пл

❤Високо Квалитетен Материјал : Влакната е направен од висок квалитет на синтетички влакна на косата, ле

Премиум Прав Шминка Четка Премија синтетички влакна се ултра кадифен и мазна,и се вклопуваат вашата шм

квалитетни четки, влакната нема да падне врз основа на барање четка се мека на допир (кадифена се чувств

Направени во САД или Увезуваат.На lash голема четка за длабоко чистење на лицето пора, нос и други козмети

ЧЕТКА за заби ОБЛИК : Нов модерен четка за заби форма шминка четка со домот, боја, дизајн,висок квалитет н

Scroll