Ново
6pcs Професионална Шминка Четка Поставете Мека Четка Косата Преносни Eyeliner Руменило Фондацијата Прав Веѓа Четки Лице Очи Усна Естетската Убавина Алатка Подарок за Ж?

6pcs Професионална Шминка Четка Поставете Мека Четка Косата Преносни Eyeliner Руменило Фондацијата Прав Веѓа

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Од СУШТИНСКО значење ЗА ЦЕЛОСНО ОКО ШМИНКА : окото четка сет вклучува сенки четки,спојувајќи четки,свиткана eyeliner четка(ве Молиме имајте во предвид дека тоа е свиткана,не се оштетени),веѓа четка и concealer четки.Различни форми и големини на влакната ви овозможи да се создаде различни око шминка.Нов Производ,ве Молиме да се откине заштитен филм на кутија површина кога ќе го примите објект.МЕКА СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА : Без пролевање,со суровост-слободен влакната кои се добро направени од мека синтетички влакна и издржливи рачки,ќе почувствувате неверојатна на вашата кожа со помош на овие око шминка меша четки.MULTICOLOR ДИЗАЈН : Ова око четки изгледа многу елегантен и модерен во најпопуларните убава боја ,мора да се има во вашата шминка за собирање,голем дар за шминка љубовници!.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : Оваа шминка четка е погоден за шминка уметници и шминка љубовници,па дури и шминка почетници употреба.Ова исто така ќе биде идеален подарок за вашите пријателки,мајка,ќерки,и љубовник.ДРВЕНИ РАЧКИ:Трајни рачки на овие сенки четки се направени на премиум дрво,тие нема да биде лесно да се скршени од поврзување на алуминиум ferrules цврсто.Функција : Целосна функција на оваа четка во собата,така што не треба да ги купите сите четки поединечно,и спаси многу време.Тоа е изработен од мека коњ коса,која може да се заштити кожата од иритација,и убавината на вашето расположение и да се добие прекрасен изглед.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус.Професионални&foundationblusheyeshadowblending козметички четки се меки и издржливи.Долги и мазни се справи со е удобно да се одржи,тоа може да се стигне до секој агол, без да ги движи рацете.Срце облик изглед е привлечна за девојки,дами.Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот taste Overall големина:17x7x10cm Package Содржина : 1set x Сочинуваат Brush This производ, обично се спроведуваат во рок од 7-15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас како ви одат, ви благодариме!Ако ти го даде како подарок или Божиќни претстави на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка, наставник, девојка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршена да аплицираат за нега на лице, сончање и лосион за производи со нула хаос.За разлика од сунѓер и

Пластични заострените се справи обезбедува повеќето удобност рака зафат чувството кога шминка.Луксузе

Професионални Сочинуваат : рачката на шминка четка во собата е и направен од алуминиум цевка премиум пл

Добра шминка додатоци за жени и девојчиња, погоден за професионални или домашна употреба.Совршен подар

❤ [Високо квалитетен материјал & врвен текстура】 Секој четки се удобно да го користите и се чувствува м

????【ЧИСТА КОЗА КОСА НАЕЖВАМ】 најголемата разлика од синтетички влакна е дека тоа е природен cuticle дека з

УНИКАТЕН ЧЕТКИ : Делукс браздата, Dabber, Аглеста Меша, Рамни Detailer, Прецизност Shader.ВИСОК КВАЛИТЕТ Премиум Си

Обезбеди одлична прав држи способност, меки и удобни, се грижи за вашата кожа.Не исчезнува, непролевање

Ги исполнуваат сите дневни основна шминка барања.Се користи за шминка на веѓите, трепките, очите и образ

Четка сет содржи четки на различни модерни дизајни, кои се практични и може да ги задоволи своите основн

Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.Лесен за употреба и удобен за носење.Лесн

Премиум синтетички влакна наежвам : мека, неиритирачки, не се пролева, прав, павлака, течност може да се м

Сите вегетаријанци синтетички влакна.Роуз злато месинг ferrule.Сина лакирани дрвена рачка.Патент Бр.НИ D83136

Се справи со Боја : жолта 6pcs сет.Четка Материјал : Силикон.Количина : 6pcs / set 7pcs / set.Големина : 14.5 cm / 5.7 инчи.С

Се носат на Морнар Месечината шминка четки во рака џеб, ќе се задржи безгрешното шминка каде и да одите!.

Производот Категорија : Козметички Четки.Број на четка групи : 10 Четка Материјали : Најлон.Четка рачка ма

❥Косата не падне надвор лесно : со парична казна совет на concealer четка е погодна за покривање на малите фл

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Сосема нов и висок квалитет,сите четки направени од премиум синтетички влакна материја

1 Тоа е широко се користи во тело грижа, нега на кожата и други дневни убавина рутини.Тоа е всушност се ко

Четка косата мазна и мека, компактен и целосна, не е лесно да се падне, природно облик.Специјално дизајни

Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа з

Четка рачка материјал : Пластика ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Четка наежвам материјал : Синте

Постави & Заборавајте!Лесно се применуваат лабава поставување прав под очите за кадифена мазна заврши б

Погоден за сите видови на кожа.Направени на одличен материјал, безбедно и мека за вашата кожа на лицето.

Чешел направени од синтетички влакна, мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Не

Оваа Делукс Во Прав Со Четка За Полнење Ќе Го Промени Вашиот Живот!Работи убаво со лабава, притиснато, ми

Големина : сенката за Очи се држиме : 13.2*1.4 cm / 5.19*0.55 инчен.Веѓа четка : 13.5*2cm / 5.31*0.78 инчен.Медиум сенката за о

Производ материјал : керамички.Рафинирани од висококвалитет на керамичка глина, калциниран на висока т

Вклучени материјали:Направени од одличен материјал, безбедно и мека за вашата кожа на лицето.Лесен за

ЧЕТКА за заби ОБЛИК : Нов модерен четка за заби форма шминка четка со домот, боја, дизајн,висок квалитет н

Scroll