Ново
Conair Човек Свиња Наежвам Клуб Четка

Conair Човек Свиња Наежвам Клуб Четка

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Conair Човек 100% Свиња Наежвам Клуб Четка. 100% природни свиња влакната се дистрибуираат скалпот свој масла да се изедначи и додадете сјај на косата.Нежно доволно за парична казна или проретчена коса.Дизајниран за основно, секојдневно четкање на пократката коса.Conair Човек 100% Свиња Наежвам Клуб Четка 100% природни свиња влакната се дистрибуираат скалпот свој масла да се изедначи и додадете сјај на косата Нежно доволно за парична казна или проретчена коса Наменета за основно, секојдневно четкање на пократката коса.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Патување Големина на Четката : 7.1 x 2.25 x 1.38 во; направен од висококвалитет црн орев дрво и комбинација од п

ЕкоПријателски Материјал : Слатката Мала Птица Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Живо

❥【Материјал】 : Силика гел ❥【Дизајн】 : Направен од висок квалитет и еластичноста на материјалот, ви об

ЕкоПријателски Материјал : Божиќ Топки Со Панделки И Ѕвезди Печатење На Воздух Перница Коса Четка Напра

Лесно и нежен начин да detangle на вашата коса.Во исто време, тоа исто така може да чешел низ косата и подобру

【ПАКЕТ】 : 1 * Голема Коса Пресврт Сунѓери 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Повеќе Подебели, Поудобно, На помали дупки

Овие мали четки се одлични за отстранување на нечистотија, прав, и извртени косата во вашата коса четка.

Својата совршена за задевање или синтетички или човечка коса, перики, исто Така погоден за Природна Чов

【На воздух перница нуди голема флексибилност】како ќе допре водич четка по главата, на перница depresses ко

Она што ќе добиете : розова боја практични косата алатки, вклучувајќи 1 парчиња на надразнување на косат

Погоден за салон за употреба како лична употреба.Се справи со антилизга ритам може да се лизгаат од рака

Големина информации : detangling коса четка е прибл 9.6 x 1.6 инчи, на работ четка е прибл 7 x 1 инч, стаорец опашка ч

Чешел Материјал : Нашата Симпатична Corgi Воздух Перница Масажа Чешли Направени На Квалитетна Abs Пластика,

1,Нов Стил Стил за Нега на Коса Алатка 14 MM Дупки+10ММ Дупки,Две во еден Бран Сунѓерот за Пресврт до вашата к

Кога круг hairbrush добива топла, што ослободува негативни јони на cuticle и заштита на косата.Тоа може да ги рас

Enhanced заби конфигурација за двојна акција.Дава болкаслободен detangling.Меморија flex технологија за брзо и не

✅ МАТЕРИЈАЛ НА ПАТУВАЊЕ HAIRBRUSH : косата четка во собата со огледало се направени од високо квалитетни пла

Scroll