Ново
FURUIWUFENG за Нега на Коса,Косата со Чешел 2 парчиња Дрво Чешел Професионални Здрава Перница Коса Масажа Четка Косата Четка Чешел Скалпот за Нега на Коса Четка за Коса,

FURUIWUFENG за Нега на Коса,Косата со Чешел 2 парчиња Дрво Чешел Професионални Здрава Перница Коса Масажа Четка

Достапност: Залиха
DEN 650.40

Стил чешел обезбеди совршена нега на коса искуство за фино и густа коса, брада грижа.Голема коса чешел за мажи, жени и деца. 1. Професионална одделение, трајни и заоблени забите, за да се избегне гребење вашиот скалп.Суштински дел од cosmetologist комплет. 2. Погоден за подобро извршување на сечење на косата, губење на умирање и друга работа, редовна употреба, остава косата мазна и свиленкаста мека, косата и скалпот ќе биде поздрава. 3. Различни форми со различни ширини и густината да ги задоволи сите видови на коса стил барања.Наменета за повеќето usages, косата видови, hairlines, и се разбира, за повеќето параметри. 4. Функција : совршен грчевито држејќи поени, лесно клипинг во вашата коса екстензии, погоден за салон, берберот и козметички снабдување колекции.Мажите омилен чешел за патување, дома или канцеларија за брз коса, брада и мустаќи се грижи.Идеален за родендени, денот на таткото, на вљубените, свадби и graduations.Материјал : wood Package : 2pcs Color : како слика shown Size : беа 25,5*9cm (големо)19.5*6.5 см (мал)Пакет содржина : - 2 x коса combprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.Се надевам на разбирање.2. Производот фотографии не содржат елементи, освен на производот.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Косата алатки сет : овој комплет содржи 1 парче 9ред перница најлон наежвам стил четка, 1 парче 5ред патува

ЕкоПријателски Материјал : Божиќ Топки Со Панделки И Ѕвезди Печатење На Воздух Перница Коса Четка Напра

Земете го вашиот алатки со вас било каде, погоден за сите коса должини и видови за време на удар на сушењ�

❥【Материјал】 : Силика гел ❥【Дизајн】 : Направен од висок квалитет и еластичноста на материјалот, ви об

【ПАКЕТ】 : 1 * Голема Коса Пресврт Сунѓери 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Повеќе Подебели, Поудобно, На помали дупки

Овие мали четки се одлични за отстранување на нечистотија, прав, и извртени косата во вашата коса четка.�

Мешавина Влакна.Природни Дрвени Влакна Четка Со Црна Пластика Иглички.Пакетот Вклучува : Пакување од 1 М

Погоден за салон за употреба како лична употреба.Се справи со антилизга ритам може да се лизгаат од рака

Лесно и нежен начин да detangle на вашата коса.Во исто време, тоа исто така може да чешел низ косата и подобру

Нови Ракавици Дизајн : губење на сунѓерот ракавица во голема мера се зголеми контакт област, подобрена г

Одлична за сите типови коса.Влакната се спречи си ја почеша главата или snagging коса.Светла и сјајна ЦРВЕНИ

Преносни Скалпот Massager : Рачни и преносни, главата massagers се лесно да се tote наоколу и употреба.Повеќе Силик�

Топкласа материјал за супер меки и удобни кожата на допир.Двојно двострано gentles работ четка и чешел комб

7" во должина.Четка, од една страна, чешел, од друга страна.Чешел крајот grooms и smooths рабови.Одлична за сите т

Оваа дрвени шампон четка е дизајниран за замена на традиционалните пластична четка.Дршката е направен �

ЕкоПријателски Материјал : Слатката Мала Птица Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Живо�

ЕкоПријателски Материјал : Пинк Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната Ср�

Ексклузивно, ултрамеки intelliflex влакната планирам преку tangles со леснотија.Влажни четка про detangler е револуц

Scroll