Ново
THKUTRUST Милениче Четка За Чешлање,Пролевање на косата, Капење, и Масажа .Не-Токсични, Лесен за Чистење,Тркалезна Форма (Црвено)

THKUTRUST Милениче Четка За Чешлање,Пролевање на косата, Капење, и Масажа .Не-Токсични, Лесен за Чистење,Тркалезна

Достапност: Залиха
DEN 335.76

ПРИМЕНА НА ЧЕТКА На THKUTRUST Милениче четка се користи за пролевање на косата, чешлање, капење, и масажа кучиња или мачки или коњи.ЕДНОСТАВЕН И ЕФИКАСЕН-На THKUTRST куче и мачка со четка ги отстранува повеќето од вирусот по неколку минути, во исто време, тоа му дава на куче или мачка со чешлање, па тие да добијат масажа и допир, и тие можат да ја добиете вашата љубов.УДОБНО СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ-На стружење игли се направени на силиконски гел, што е не-токсични и безопасно.Тоа е мека , па куче или мачка кожата е заштитена најдобри.Тоа е удобно и дава тие прст-како scracting сензација.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН-На THKUTRUST куче и мачка со четка е тркалезен облик, Тоа е толку згоден и може да се сфати и тоа со дланка.Тоа ги зачувува вашите напори од алчни рачка.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ-Исплакнете ја четката со вода директно да се отстрани влакната од четка и да се подготви за друга употреба,тоа е толку лесно.Како што е познато на сите, животните се неразделен дел на светот, тие и луѓето да коегзистираат, формирана богата и шарени земјата екологија.Како човечки суштества, тие имаат свој јазик, мисли и дејствија.Ние треба да ги сакам како ние самите љубов.Во животинското заедница, семејството миленици се членовите на семејството, така што ние треба да се потрудиме да ги сакам и да им даде хигиена и гламурозен изглед.Нашиот производ, THKUTRUST Милениче Четка, ќе ви помогне.THKUTRUST Милениче Четка може да се користи за масажа, капење, чешлање, гребење, смирување и доведување уживање за домашни миленици.THKUTRUST Четка е направен од силикон материјал, кој е не-токсични и безопасно.Лесно да се одржуваат и чистат.Силиконски материјал е сличен на прст на кожата, кои може да обезбеди еден допир ефект сличен на рака, и сакајте се повредени домашни миленици.Тоа е неопходен милениче алатка за семејството.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 1 PCS Пластични Мини Washboard.Материјал : ПП,дебела и издржливи, силен отпор на компресија.К

Направени од високо квалитетни материјали, со голема сила, животната средина пријателски, се повеќе изд

Наежвам Четка & Флексибилни Beater Четка Замена за 600 Серија 614 620 630 650 660 665 690 680 660 655 651 Правосмукалка Додаток.

Одговара Модели : сите Lefant робот правосмукалка вклучувајќи M200 / M520 M / M501A / M571 / T700 Овој додаток за полнење

3 Притисок Settings.Ниска Влажност (5%) 110 volt.Број на Прилози.Хемиски Слободни.На Ameri Vap Пареа Блиц II (VBII) е префе

Лесен за чистење : раководителот на тоалет за чистење со четка е лесно да се чисти, нема потреба да се гри

Сосема нов и висок квалитет.Многу практични gadgets, добар помошник за вашиот семеен живот.Фабриката цена е

【Мултифункционален Чистење со Четка】четка за чистење кои може да се оди длабоко во софи, кревети, биро

Должина на : 18 cm / 7 инчи Комбинација hoof ги собереш четка со удобен контрола рака Четка на крајот да им п

Лесно се чисти прашината од под твоите софа, маса, кревет или било какви други тесни место.Работи и на би

Четка се направени од висок квалитет со силиконска материјал,100% BPA Free, храна одделение силиконски шише ч

Одговара Модел : Компатибилен со Roborock S7 Робот Правосмукалка.Пакет Вклучувајќи : 4 Hepa Филтер, 6 Страна Четк

Треба да се чисти или чистење тврдоглав поголема површина области?Нашата популарна четири и пет инчен к

Нашите тоалет четка е исклучително дизајнирана за да ви дадат чиста чувство и бидете во тоалет четка ве

【7"Кол Големина】Перење влошки е со 7инчен кол,1000 жито 【Сликарство Површински Третман】Премази за дрво,

Еден сет кол : пакетот вклучува 3 големини на пена вино decanter чистење со четка (големи, средни и мали), исто

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Секој моќ вежба четка во собата е добар работни перформанси и висок квалитет.На влакн

Еден сет кол : пакетот вклучува 3 големини на пена вино за чистење со четки (големи, средни и мали), исто та

ЧУВАЈТЕ ГО ЕЛЕГАНТЕН : Spruce До Вашата Бања со Декоративни Тоалет Четка Дека Accentuates Секој Простор.ИЗДРЖЛИВ

【Тоалет Сад Четка и Носителот】Заокружен облик, мал појас дизајн, дното на vented сад, висок квалитет на по

Со торбичката, лесни, издржливи, преносни и лесен за употреба.Сет од 10 Парчиња коњ чешлање комплет со 5 x ч

Совршен за тешко подови, област килими, и ниска куп теписи.Боја : Сребро.Тип На Производ : Рачни.на перат ф

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Раката метла за чистење со четка е направен од густи и дебели услужни влакната.На влакната не се лесно д

Материјал : Направен од силикон материјал се со меки и удобни допир за ефикасно чистење на домашни милен

Scroll