Ново
Nvtuuer Жените Посочи Пети високи Потпетици Крокодил Кожата Шема се Лизга на Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Сандали Пумпа Партија Чевли

Nvtuuer Жените Посочи Пети високи Потпетици Крокодил Кожата Шема се Лизга на Ѕиркаат Пети Високи Потпетици

Достапност: Залиха
DEN 959.76

Гумен ѓон.Пета мерки околу 7cm сантиметри.DRESSY САНДАЛИ & УНИКАТЕН КВАЛИТЕТ : Карактеризирање ♥ВИСОКА ПЕТА : 7 CM/2.76", ПЛАТФОРМА HEIGH : 0.5 CM/0.20"♥ пета【повеќето удобен пета помеѓу средината на пета&висока пета】, трендовски stiletto потпетици издолжена вашите нозе.Двојно рака над vamp embellishes вашите нозе.Класичен Отвори пети стил обезбедува fitable нозе простор.Ултра-удобно материјал со поместена insole и се лизга-отпорни гума од единствена ви овозможува да се носат во текот на целиот ден БЕЗ БОЛКА.ДОМОТ КРСТ на РАКА : Овие удобно strappy сандали во кој секси crisscross ремени со прилагодливи тока затворање покаже повеќе шармантна и елегантен, мода обувки дизајни се потенцира вашите нозе и да ви даде повеќе доверба секој ден.ТОЧНО, ДО ГОЛЕМИНА : Стандард големина и во должина и ширина.Достапни големина : 6/6.5/7/7.5/8/8.5/9/9.5/10. Соодветни големини се родени за безбедно, удобноста на вашиот секој чекор.БЕСКРАЈНИ КОМБИНАЦИИ ОБЛЕКА : Совршен брендот и сјајот и основните летото сандали со разни прекрасни бои, како што се кафеави/зелена/бело/црно, што може да одговара на сите ваши облека во вашиот плакар, Т-shits,фармерки,кошули, панталони,фустан.Одличен избор за свадба, партија, танц, саем, коктел, работа, ноќен клуб, матурска,роденден и други формални или неформални прилика.СЕКОГАШ да БИДЕ ВАША СТРАНА : Нашите чевли се задржи со жените потреби, шик чевли за невестата, деверуша, жени,девојка, пријател, мајка, ќерка, сестра, сопруга, канцеларијата дама, свршеница.Ако било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Најдобро решение никогаш нема да биде доцна.Ве молиме дозволете ни да знаеме колку што е можно за вашето пребарување, така што можеме да ви помогне со вашите специфични потреби.Ние сме секогаш среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Answer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно,Бојата На самиот Објект Може да се Разликува Малку Од Горенаведените Слики.Топло Потсетување : Различни Стилови Чевли,Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Тип.Опис : Пол : Жените Горниот Материјал : Вештачка Кожа Единствена Материјал : Гумена Обвивка Материјал : НЕ Insole Материјал : СТП Сезона : Пролет/Есен/Лето Погоден Сцени : Отворено/Секојдневниот/Партија/Работа/Рекреација Стил : Случајни,Мода,Колеџ Пети Стил : Укажа Затворање Метод : стапнал Висока Пета Стил : Тенки Потпетици се Зголеми Висока : НЕМА Цевка должина : НЕМА Цевката турнеја : НЕМА Чевли на Висока Пета : 7cm/2.76" Платформа Heigh : 0.5 cm/0.20" Пакет : 1 Пар Чевли( Вклучувајќи Shoebox).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Гумен ѓон # НАШИОТ КВАЛИТЕТ Мека antislip единствена и дише горниот чување на вашите нозе кул кога ги корист

Гумен ѓон.Лесни & Дише Горниот : Направен од мрежа поврзана горниот дел со добри breathability и флексибилност.�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон 【Дише Горниот】 : Men ' s trail runni

Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Таа е ќе сакаат да ги по�

Гумен ѓон [Професионални Не се Лизга Чевли] единствена на готвач чевли се направени од гума,и специјалн�

Гумен ѓон.Модни Чевли за Женска : Проследено 2022 Модните трендови, JENN ARDOR објавени на овој платно Лизгана �

Направени во САД или Увезуваат.Кожа за ѓон.Додадете гроздобер пресврт на вашиот облека во Aerosoles® Камера

Материјал : Памук и Полиестер за Кошули.Високо квалитетна женска т кошула мода лето врвот.Уникатен Диза�

Faux Кожа за ѓон 【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】 На маски за жените станови вклучуваат поместена, мека внатреш

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Термопластични Полиуретански ѓон.Мат

црна лизга чевли единствена.Жените Тренери Атлетик Трчање Спорт Одење Патики Лесни Тенис Чевли Опис : И�

Гумен ѓон ❗❗❗Ве молиме имајте предвид дека Flekman Art обувка е Азија големина, обично се помали од Америка�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Патики Трчање Жените Тренинго

Faux Кожа за ѓон 【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】 На маски за жените станови вклучуваат поместена, мека внатреш

Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу not_applicable од лак.Luxe Пена cushioned удобност footbed.Опуштено Одгова

Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.жените ниска пета сандали жените плаж

100% СТП.Термопластични Elastomers единствена.Издржливи гумен ѓон и вештачка кожа на горниот.Пета мерки околу

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Брзина на алкохол систем.GORETEX текстил горниот.GORETEX текстил го

Жените и Мажите Чевли.Забрзана Испорака обично трае 57 дена,Стандард Превозот обично трае 1316 работни ден

Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес наследство и јасна ми�

Етилен Винил Ацетат единствена.Дише мрежа со синтетички шалче горната конструкција.Сигурно влегува чи�

Scroll