Ново
Полирање Мелење Главата Мелење Тркала 12Pcs 25мм Абразивни Четка Метална Површина Мелење Чистење Полирање Тркала Поставени 3мм месо тело за Ротари Алатка Додатоци

Полирање Мелење Главата Мелење Тркала 12Pcs 25мм Абразивни Четка Метална Површина Мелење Чистење Полирање Тркала

Достапност: Залиха
DEN 465.12

Може да ги исполни сите мелење потреби.Тоа исто така може да се изостри и отстрани тешко материјали.Со мали, добар полирање ефект, висока ефикасност, ниска цена.Широко се користи во микро - електронски уреди, и други индустрии.Одговара за вашиот полирање треба, можат да го користат за метал и nonmetal материјали.Погоден за метална површина за чистење, брусење, прашина, deburring, полирање, соголување остатоци.Тоа е погоден за полирање и полирање разни предмети, како што се : камен, стакло, метал, нерѓосувачки челик, камења, керамика, итн.Површината е почиста и посветла по полирање.100% Сосема нов и висок квалитет.Издржливи и практични.Со мали, добар полирање ефект, висока ефикасност, ниска цена.Широко се користи во микро - електронски уреди, и други индустрии.Одговара за вашиот полирање треба, можат да го користат за метал и nonmetal материјали.Погоден за метална површина за чистење, брусење, прашина, deburring, полирање, соголување остатоци.Спецификации : Боја : Како на сликите покажуваат.Месо тело со дијаметар : 3мм(0.12 инчен).Дијаметар на Четка : 25mm(0.98 инчен).Должина : 45mm(1.77 инчен).Материјал : Перење подлога.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!Пакет Included3pcs Црвено Полирање Тркала Чистење Подлога.3pcs Зелена Полирање Тркала Чистење Подлога.3pcs Жолта Полирање Тркала Чистење Подлога.3pcs Црна Полирање Тркала Чистење Подлога.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Главен Материјал : Памук Мешавина, Метал; Пакет Содржина : 5 x Полирање Тркала.Име на производ : Полирање н�

Абразивни Чистење на Тркалото на Сет : Вклучени 80 КОМПЈУТЕРИ 25мм дијаметар чистење тркала со 3мм дијамет

На ZЛАВ Дијамантски Барабан Воланот е дизајниран за мелење и чистење на потоне дупки на плоча,кујни и сл�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН 90 Компјутери збир на Компатибилни со Dremel Комплет Полирање, Чистење Тркала, скапоцен �

МАКСИМАЛНА БРЗИНА 3000 RPM.Завршна фаза на полирање Четка & Соединение.Британскиот Произведени џогерите.ШИ

Како Да го Користите : Носете заштитни очила и прашинадоказ, опрема, а потоа се стави некои полирање соед

Пакет од 20 Парчиња на Ротари инструмент додатоци, филцпадна.Дијаметарот на целата felts' месо тело е 1 / 8"(3м�

Главно се користи за да се отстрани burrs, рѓа, прашина, оксид слоеви, облоги, и да се подобри квалитетот на �

Четка Дијаметар x Арбор Дијаметар : 50x6mm Ронки : 180 Максимални ВРТЕЖИ во минута : 3000 RPM.Водоотпорен : може да

※За полирање на возила делови како што се тркала,тенкови,браници,fenders,итн.Или било кој друг метал трим / �

Scroll