Ново
Aexit 3 x Моќ Полирање Делови и Прибор 22mm Памук Мешавина Подлога 3мм Кол месо тело Полирање Чистење Тркала Чистење Тркала 5 Компјутери

Aexit 3 x Моќ Полирање Делови и Прибор 22mm Памук Мешавина Подлога 3мм Кол месо тело Полирање Чистење Тркала

Достапност: Залиха
DEN 679.20

Главен Материјал : Памук Мешавина, Метал; Пакет Содржина : 5 x Полирање Тркала.Име на производ : Полирање на Тркала; Тежина : 18g.Главната Боја : Жолта, Сребрена Тон; Големина на Тркало : 22 x 3мм/ 0.87" x 0.12"(D*T).Месо тело Големина : 3 x 38mm/ 0.12" x 1.5"Г*L).Вкупна Должина : 41.5 mm/ 1.63".Дизајниран со 3мм Mandrel, Секое тркало мерки околу 22mm во дијаметар.Одлично за полирање накит или други метални работи ги користи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН 90 Компјутери збир на Компатибилни со Dremel Комплет Полирање, Чистење Тркала, скапоцен �

Како Да го Користите : Носете заштитни очила и прашинадоказ, опрема, а потоа се стави некои полирање соед

На ZЛАВ Дијамантски Барабан Воланот е дизајниран за мелење и чистење на потоне дупки на плоча,кујни и сл�

※За полирање на возила делови како што се тркала,тенкови,браници,fenders,итн.Или било кој друг метал трим / �

Пакет од 20 Парчиња на Ротари инструмент додатоци, филцпадна.Дијаметарот на целата felts' месо тело е 1 / 8"(3м�

МАКСИМАЛНА БРЗИНА 3000 RPM.Завршна фаза на полирање Четка & Соединение.Британскиот Произведени џогерите.ШИ

Абразивни Чистење на Тркалото на Сет : Вклучени 80 КОМПЈУТЕРИ 25мм дијаметар чистење тркала со 3мм дијамет

Главно се користи за да се отстрани burrs, рѓа, прашина, оксид слоеви, облоги, и да се подобри квалитетот на �

Scroll