Ново
WANWAN Половина Рамка Метал Читање Очила Анти-Рефлективен Мажите Сина Светлина Блокирање Читатели

WANWAN Половина Рамка Метал Читање Очила Анти-Рефлективен Мажите Сина Светлина Блокирање Читатели

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Метална рамка.анти-рефлективен леќа.не-поларизирани.Леќа ширина : 59 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 13.6 сантиметри. 【Мода Половина Rim Рамка Desgin】-Метал спектакл рамка,да се стилски изглед го прави да изгледа помлада. 【Бизнис мажи читање очила】- Силен, издржлив, флексибилни и удобно, погоден за долгорочно носи.Класичен дизајн, домот.Тоа е убав подарок за родители, пријатели, наставници и газдите. 【Анти-сина светлина читање очила】 - Анти-сина светлина леќи можат ефикасно да ги блокира штетните сина светлината емитирана од мобилни телефони и други уреди, намалување на вашиот непријатност при читање или работа.High-definition presbyopic леќи направи да се види повеќе јасно, заштита на вашите очи и да ви помогне да спијат. 【ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА】-Леќа Ширина : 59mm(2.32 инчи) Леќа Висина : 33mm(1.30 инчи) Храм Должина : 136mm(5.35 инчи) Носот Мост : 15mm(0.59 инчи) Рамка Должина : 145mm(5.71 инчи). 【Она што ќе добиете за】- Бизнис мажи читање очила * 1 + Очила Ткаенина за Чистење * 1 + Очила за Складирање Кутија* 1. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На здрав спектакл рамка, многу ретро и елегантен, е високо-квалитетни бизнис читање очила, погоден за родителите, наставниците и старешини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Метална рамка.PC леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 50 милиметри.Мост : 18 милиметри.Рака : 14 сантиметри 1.FEISEDY

НОЌНО КОМПЈУТЕРСКИ ОЧИЛА : Портокал леќи значително намалување на отсјај и блок сина светлина повеќе од

+ + БЕСПЛАТНО БОНУС 1 ПЛАСТИЧНИ ПАТУВАЊЕ СТАКЛО ТОРБИЧКА & 1 МИКРОВЕЛУР ТКАЕНИНА ЗА ЧИСТЕЊЕ.Квалитетот на

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Увезени.Оригиналниот Случај.Оригинално Пакување.D&G DD1205 1675 БРАУН ТЕБЕ 5217 БОЈА : КАФЕНА ТЕБЕ ГОЛЕМИНА : 5217

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

FEISEDY Стилски Лесни TR90 Рамка Трајни Читање Очила совршени за око за заштита при читањето, држејќи се за з

[Умен виткање] : ви даде удобно носење искуство, свитлива помала од традиционалните очила, не ќе влијае н

【МОДЕН ДИЗАЈНЕР СТИЛ】 Мода мачка очи дизајнер рамка читање очила во тек со забава и шарени дизајн за св

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив и практични.ПРОФЕСИОНАЛНИ мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Смола рамка.HD леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 52 милиметри.Feactures : Модерен и лесен, удобен за носење.Бло

[Многу практична Визија помош] : Оштетување Сида Дигитални Зголемувачот специјално развиени за стари ли

【Eye Extend АнтиBlue Ray Очила】 : Сина Светлина Чаши Изработени од Композитни Висока Еластичност и Лесен Матер

Ретро класичен правоаголна читање очила за жените и мажите.Ергономски дизајн обезбедува максимална уд

Нема повеќе замена очила Клип на очила за сонце само кога ќе им треба!Овие читатели ви помогне да го види

Пластична рамка.Смола леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 49 милиметри.Nearsighted Очила За Мажи Жени.Предности

Стандард одговара правоаголна форма мода рамка читателите.Сет од 3 читање очила боја различни вклучува

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Оптички квалитет рамка.Отпорен на гребење леќа.Златна, Кафеава, Сребро и Сатен Црни бои за да ги задовол

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СИНО СВЕТЛО за ЧИТАЊЕ ОЧИЛА : безбедноста очила се ергономски и одговара на твоите оч

Метална рамка.антирефлективен леќа.неполаризирани.Леќа ширина : 54 милиметри 【Ултралесни титаниум храм

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Читање Очила : Ако користите читање очила ти должам тоа себе си да се обиде нашата читање очила.Ќе помину

Увезени.Пластична рамка.Стаклена леќа.НеПоларизирани.Леќа ширина : 48 милиметри.Мост : 19 милиметри.Рака :

Увезени.Пластична рамка.Акрилни леќа.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.17 инчи.Леќа висина : 1.22 инчи.Мост : 0.51

Висока Јачина на Лесни Материјали : Тоа е највисок силадатежина односот на било кој метал.Ова исто така

Scroll