Ново
yeezo 10 Пакет за Еднократна употреба Впие Подигање Hoof Впива Подигање на Коњ Впие Чизми со Коњите се Впие Торба Копита Soaker Вреќи Hoof Грижа Мраз & Течни Третман Кеси за Ма?

yeezo 10 Пакет за Еднократна употреба Впие Подигање Hoof Впива Подигање на Коњ Впие Чизми со Коњите се Впие

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Коњот се впие чизми се идеја за заеднички hoof болести третмани, како на апсцеси, thrush, квасец, модринки, прободе рани и инфекции; направи hoof шлаг апсорбираат многу повеќе лесно.Екстра големи димензии за еднократна употреба впива подигнете ги собере сите копита големина од магаре на нацрт.Трајни производи за еднократна употреба впие вреќи се направени на задебелена транспарентен полиетиленски материјал.Лесен за употреба, заврши на врвот околу ногата и сигурно со ветеринар заврши или други бендови (vet заврши или други бендови, не се вклучени).Доаѓаат со 10 КОМПЈУТЕР јасно се впие кеси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Велур.Увезени.Кожа за ѓон.БЕЗВРЕМЕ

Усвојување fastener лента дизајн, производот е погоден за вашите миленици да се стави на и полетување.Дизај

【Дише и Удобно】 горниот дел на ова куче чизми се изработени од четиринасочно водат ткаенина, правење н

Материјал : Памук.Големина S : 6.5x3cm / 2.56x1.18 инчи.Големина M : 7.5x3.5cm / 2.95x1.38 инч.Големина S : 6.5x3cm / 2.56x1.18 инчи.Добр

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Подигнете отворање мерки околу 11 наоколу.Детеfriendly ВОДО

100% Сосема Нов и висок квалитет!Удобно, Стилски Зимска Топли Чизми За Снег .Совршен избор за вашиот симпа

Пета мерки околу 1 инчи".ВИСОК КВАЛИТЕТ Овие бебе чизми се изработени од премиум мека руно горниот дел, ш

Увезени.Гумен ѓон.Новина и Уникатност Класичен дизајн со Лизгана лесно да се повлече и полетување.Hight кв

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу hightop од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Мека, удобно и то

Кожа и Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на листот од лак.Пета ме

ТОПЛО И УДОБНО : куче чорапи се спречи вашето домашно милениче од добивање на настинка.Памук го задржува

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пета мерки околу 1 инчи".ПРЕМИУМ МАТЕР

Се продаваат во Парови.ЦВРСТ и ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА BOOT Трајни Балистички најлон надворешниот капак и се обв

100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Пета мерки околу CM сантимет

Двоен систем за вентилација.Anatomic дизајн.Задните карбонски влакна штрајк плоча за трајност и заштита.Бр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ексклузивно вентилирани варовникбаз

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу hightop од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Мека, удобно и то

Гумен ѓон.Пета мерки околу 1 инчи" 【Топло И Удобно】Нашето бебе booties направен од флексибилни руно комбин

☆ Симпатична стил, функционален начин да го одржувате вашиот слатка срцето чувствителни шепа топло ☆ С

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

Издржлив материјал : не се лизга куче чорапи се изработуваат од квалитетен материјал, кој е мека и дише,

Против пролизгување, трајни и врвна заштита од топла тротоарот или снег основа.Имајте шепи сува, топло и

Направени од издржлив материјал, водоотпорен.Најдобар подарок за домашни миленици.Најдобар избор за до

Shires ARMA Руно Трим Бел Чизми РуноНаредени Бел Чизми се направени за да се елиминира триење и да се зголеми

Scroll