Ново
Shires ARMA Руно Трим Бел Чизми

Shires ARMA Руно Трим Бел Чизми

Достапност: Залиха
DEN 706.32

Shires ARMA Руно Трим Бел Чизми Руно-Наредени Бел Чизми се направени за да се елиминира триење и да се зголеми вашиот коњ удобност при работа или одѕив на гласачите.Направен од флексибилни, трајни гума со ребрести дизајн за дополнителна сила, тие се затвори со двојно заклучување кука и јамка сврзувачки елементи.Карактеристики : Флексибилен, трајни гума Елиминира триење и зголемување на коњи удобност Двојно заклучување кука и јамка Објект спецификации : Големина : Пони Кочан Целосна X-Целосна Бои : Црна, Розова Пурпурна Бела.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

*Висококвалитетни материјали : пет чевли висококвалитетни материјали, носатотпорни, дамкаотпорни, со с�

Гумен ѓон.Пета мерки околу 1 инчи" 【Топло И Удобно】Нашето бебе booties направен од флексибилни руно комбин�

Балистички Најлон.Обврзувачки во дното на багажникот.Големина На Мали.Стил BB251 Издржливи Балистички™ н

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу hightop од лак.Платформа мерки околу 0.75 инчи.Мека, удобно и то�

100% Кожа 50% Текстил.Увезени.Кожа за ѓон.ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Дизајниран во тиркизна текстилни вратило со разли�

На рационализација на пети дизајн се базира на кучето е крива нога, која целосно го одразува хуманистич�

【НЕМА ПОВЕЌЕ ЧОРАПИ】 Ајде да се соочиме со тоа, бебе чорапи се вид на најлошото.Тие се секогаш wriggling и squi

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Меки и удобни единствена...

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички 100% Синтетички единстве�

【Погодно s спротивниот шепа, така што тежината е поставена целосно на шепа мери.Марк двете страни на нај

100% Сосема Нов и висок квалитет!Удобно, Стилски Зимска Топли Чизми За Снег .Совршен избор за вашиот симпа�

100% Памук.Увезени.ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Пета мерки околу CM сантимет

【Наменета за Кучиња】Ова куче пешачење чевли е совршен за пешачење, кампување, вечер одење, заштита од н

Материјал : Памук.Големина S : 6.5x3cm / 2.56x1.18 инчи.Големина M : 7.5x3.5cm / 2.95x1.38 инч.Големина S : 6.5x3cm / 2.56x1.18 инчи.Добр

100% Полиестер.Увезени.Гумена обвивка.јамка затворање.Машина перат.Мека, топла и кадифена velour booties.Кука и �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер�

Гумен ѓон.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Подигнете отворање мерки околу 11 наоколу.Детеfriendly ВОДО

Издржлив материјал : не се лизга куче чорапи се изработуваат од квалитетен материјал, кој е мека и дише, �

Гумен ѓон 【МЕКА s зима снег чизми се изработени од висококвалитетна кожа ткаенина и се прецизност механ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Меки, лесни и против пролизгување еди�

Двоен систем за вентилација.Anatomic дизајн.Задните карбонски влакна штрајк плоча за трајност и заштита.Бр�

Се продаваат во Парови.ЦВРСТ и ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА BOOT Трајни Балистички најлон надворешниот капак и се обв

100% Велур.Увезени.Обоена Овча (Крзно Потекло : Австралија).Гумен ѓон.Вратило мерки околу глуждотвисоки од

Усвојување fastener лента дизајн, производот е погоден за вашите миленици да се стави на и полетување.Дизај�

Кожа и Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу средината на листот од лак.Пета ме�

ткаенина единствена.Вратило мерки околу Теле Високи од лак.Мек Памучен Материјал : Прави бебето се чувс�

Scroll