Ново
6 Парчиња Божиќ Бивол Plaid Порибување 15×10 Инчен Класичен Порибување Украси за Божиќни Чорапи со Кадифен Манжетната за Семејство Божиќ Партија Оркестарот (Црна Ткаен

6 Парчиња Божиќ Бивол Plaid Порибување 15×10 Инчен Класичен Порибување Украси за Божиќни Чорапи со Кадифен

Достапност: Залиха
DEN 335.76

Она што ќе добиете : ќе добиете 6 дела од Божиќ бивол plaid чорапи во овој пакет, дојде во класичен plaid стил, класичниот Божиќен бои целосно да се излезе во пресрет на Божиќ тема, доволни количини за да ги красат Новогодишни партија.Обновливи и издржливи : Божиќ декоративни чорапи се изработуваат од не ткиво ткаенина материјал, меки и удобни за контакт, лесен и едноставен за употреба, обновливи и може да се задржи подолго време, не е лесно да се пробие и да исчезнат, добар материјал може да се користат долго време.Широка употреба : класичен чорапи се убаво за виси на елката, ѕид, на врата, и огниште, и чорапи имаат голем отворање и пространа внатрешни работи за мали подароци, бонбони, чоколади, играчки, картички за складирање, може да се задоволат секојдневните потреби.Креативен дизајн : бело дел на Божиќ чорапи во собата може да се примени за да напишете имиња, благослови или други добри желби, и таму е долг црвен јаже на чорапи, кој е погоден за вас да се откажам или да го инсталира во секој места што сакате да ги красат.Убав подарок : на plaid порибување би можел да биде убаво подарок со своето долгогодишно апликации и исклучителен дизајн, може да се даде на вашите пријатели, колеги или семејства, оставете ги со длабок впечаток и незаборавно Божиќ меморија. 6 Парчиња Божиќ бивол plaid порибување класичен порибување украси за Божиќни чорапи со кадифен манжетната за семејство Божиќ одмор партија оркестарот Игран : Лесно за употреба : Божиќ чорапи имаат долга црвена јаже, погодно за вас да се откажам каде што сакате, деталите се добро стокмено и не треба да се грижите за тоа што ќе се лизга надвор, кога виси, на чорапи ќе го направат вашиот дом декорација повеќе убави и жива, полн со празнична атмосфера.Нагласи празник Божиќ тема : класика чорапи се дизајнирани со класичен бои на Божиќ, и чорапи се неопходни, која може да се примени за да ги красат елка, кревет, скалите, каминот.Да се пополни вашиот дом со празникот атмосфера и донесе радост на Божик за вас.Спецификација : Материјал : не ткиво ткаенина Големина : како на сликата покаже Боја : како на слики прикажани Количина : како на сликата show Note : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екран.

Декларираните карактеристики

Material:
non woven fabric
Size:
as the picture show
Color:
as pictures shown
Quantity:
as the picture show
Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The colors may exist slight difference due to different screen. :

Поврзани производи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Полиестер,Памук,Spandex.Машина

Lenz 4.0 Загрева Sock w / Загрева Toecap.ГО ПОСТАВИТЕ НА ТОПЛИНА SOCK 4.0 ПЕТИ КАПА + RCB 1200 БАТЕРИЈАТА ПАКЕТИ.Lenz загрев�

Машина За Миење.Hanukkah Чорапи : Вклучува 2 пара сина Hanukkah чорапи; еластичен sock ракави сит се вклопуваат спр�

Во 99% Полиестер, 1% Spandex.Увезени.Машина за миење со ладна со слични бои.Собори сува ниска.Нехлор кајгана.Cush

Памук.Многу меки, кожниfriendly и удобен.Овој спорт чорапи одговара за момчиња и девојчиња, подигање должин�

памук смеса.Материјал : направени од квалитетни памук смеса.Мека и пријатна.Коленото висока цевка чорап

50% Полиестер, 50% Акрил.МАТЕРИЈАЛИ : Нашите деца fuzzy пантофли чорапи се изработуваат од високо квалитетни �

Еластична,Spandex,Најлон.СОВРШЕН СОФТБОЛ ЧОРАПИ : Овие чорапи имаат softballs обликувани како срца во текот на т

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Памук √КОЖАТАПРИЈАТЕЛСКИ �

【ОДЛИЧЕН БОЖИЌ ДОДАТОЦИ】 : Овој Класичен Божиќ чорапи ќе додадете совршен завршувањето на допир да ваш

????[Надгради Двострано Кабел Плетени] Големи Димензии Божиќ Порибување Божиќ чорапи сет од 4 Божиќ пориб

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 29% Coolmax / 68% Најлон / 3% Lycra.Оригиналнат�

70% Памук, 27% Полиестер, 2% Spandex, 1% Гума.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Сет од 6 Глуждот долж�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 73% Памук, 23% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Маши�

МЕКА CUSHIONED ЧОРАПИ : машки пешачење екипажот чорапи со перница единствена дизајн може да се направи вашит

Овој класичен плетени порибување носи вашиот дом Божиќ дух директно од GMOEGEFT !Својата пријатна стил диза

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 98% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Машина За �

1.БОЖИЌ ТРАДИЦИЈА Секој Божиќ, деца се гледа напред кон Дедо Мраз, тие висат нивните Божиќ чорапи покрај �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 98% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече

Полиестер,Памук,Spandex.Машина За Миење.Бебето пантофли чорапи може да се спречи вашето бебе од на лизгање,

85% памук, 6% полиестер 【ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ】ве Молиме погледнете ги нашите големина листа за да го одбе�

Scroll