Ново
SDLAJOLLA Автоматско Стигнале Clothesline, Ѕид-Монтирани Clothesline Сушење Рек Погодност Облека, Фен Компактен Повлекување Од Clothinglines за Внатрешна Отворено

SDLAJOLLA Автоматско Стигнале Clothesline, Ѕид-Монтирани Clothesline Сушење Рек Погодност Облека, Фен Компактен

Достапност: Залиха
DEN 1435.20

Практичен и простор за заштеда на облека линија за бања, кујна, балкон или тераса.Компактен се повлече-out облека линии, нудат голем простор за вашиот laungry.На clothesline може да се заклучи до потребната должина, како и на механизам за заклучување може да се одржи на линија во место.Автоматско Стигнале Clothesline доаѓа целосно составуваат и е многу лесно да се инсталира.Нема потреба да се постави тешки облека полици или отпад простор за складирање.?.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Ова стигнале clothesline е направен од висок квалитет на надгради thickend база со сребро edage, ABS пласт

Абс Материјал 1 X Облека Линија.Челичното јаже димензии : Должина 4.2 метри,Дебелина од 1,5 mm.Производ голем

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

АБС материјал, изграденаво негативен филм за простор алуминиумски материјал, занает кастинг, силни и из

Дизајнирање и Изработка на Облека Куче Ознака Ѓердан.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Куче Ознака Голем

Издржливи памук clothesline засилен со полипропилен јадро.Се користи за виси облеката, вратоврскападови, кам

【Исклучителна појава】Виткање на сушење управување со генијален изработка, одлична изработка, електро

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

♦Herzzer Симпатична Кожен Fuzzy Зајакот Крзно Случај Топло рачно изработени Влакнести Кадифен Прекрасна Мас

☪ Користење на 304 нерѓосувачки челик жица, силна товарот не се намали или да се прекине ☪ Двојнолинија о

1 Лесен и компактенЛесен и пренослив облека серија се погодни за вашето семејство.Сега можете да се исуш

Тие се едноставни и стабилна конектори кои се многу лесен за употреба и силно да се одржи тешки и големи

*Материјал : Пластични,Големина : 29.4*6.3*6cm / 36.8*6.3*6cm,Тежина : 450 G / 580 G Облека Закачалки Грб Јакна Здолниште Жи

Невидливи clothesline : бавно закрепнување гарантира безбедност, убаво додатоци кога clothesline повече.Висококва

[Голем капацитет] : Ова прилагодливи clothesline е 4.2 метри (13.8 стапки) долго со двојно јажиња.Секоја производн

★【4 Прилагодлива Должина】 преносни облека сушење линија може да се ротира во тек, удобен и функционалн

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : телото на телескопски закачалката е изработена од висококвалитетна ABS школка + алу

Scroll