Ново
Maybelline Инстант Анти Возраст Гумичка Око Concealer, Темни Кругови и Blemish Concealer, Ултра Blendable Формула, 08 Удар

Maybelline Инстант Анти Возраст Гумичка Око Concealer, Темни Кругови и Blemish Concealer, Ултра Blendable Формула,

Достапност: Залиха
DEN 401.04

Мулти-цел течни concealer за покривање на темните кругови, корекција на несовршености, sculpting и просветувајќи на кожата, исто Така, погодна за прикривање на брчките.Резултат : ултра-насочени корекција, природни заврши и долго-траен носат, темни кругови и знаци на замор исчезне во еден момент.Се применуваат на производот под око областа на темните кругови и нозете на врана, кога користите прв пат, пак на вратот на апликатори 8 пати додека формула се појавува на апликатори.Откријте Иконите, вентилатор омилени concealer - Инстант анти возраст гумичка Око.Maybelline инстант анти возраст гумичка concealer има обоени пигменти кои се усоврши под очите, кои беспрекорно.На бурните социјален живот или недостатокот на сон може да го опустошат на очите - но каже збогум на темните кругови и фини линии со гумичка Око.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Се користи помалку производ и да заштедите пари со тоа што не се впива во вашите скапоцени шминка!.Конеч�

СЕНКА : Топло Беж.АЛПСКА РОУЗ помага кожата здравје и еластичност.ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА дава неспокој�

Лесен За Користење : Тетоважа Скрие Печ е лесно да се отстрани обложување, водоотпорен, и може да се кори�

Она што е Од : течни concealer кој нуди целосна покриеност.Она што го прави тоа : Тоа е формулиран со хијалурон

Нова производна технологија нуди флексибилност и подолго носат, едвај видливи, но коригира сини нијанс�

Лесно да се работи, откине на бела хартија мембрана, се држи на налепница на делови од телото сакате да г�

Без алкохол, нема отровни хемиски.Бидејќи тоа е многу тенка, направи кожата здив слободно.Исто така, тоа

Scroll