Ново
Интернет е Најдобро Condiment Служат Чаши со Стенд - Сет од 3 - Угостителските Хостинг Служи Јадење Сет со Капаци и Лажици - не ' Рѓосувачки Челик

Интернет е Најдобро Condiment Служат Чаши со Стенд - Сет од 3 - Угостителските Хостинг Служи Јадење Сет со

Достапност: Залиха
DEN 1358.40

КОМПЛЕТЕН СЕТ : Доаѓа со 3 Служат Чаши со Капаци, 3 Лажици, а носителот дека го подига чаши.Одлично за чај или кафе страни : Држете го пијат Мирудии како Млеко, Шеќер и Цимет.Одлично за Вечера : Има Сосови како Павлака, Салса, Сок, Соја Сос или Сирење.Или Зачин тоа со црн Пипер, сол, или билки. 100% од не 'Рѓосувачки Челик : ' рѓа отпорни, стабилна, и висок квалитет.Било Вечера прилика би можеле да имаат корист од лесно достапни сосови, мирудии, зачини, или sweetners.Овој сет од 3 Домот на издржување на садот е совршен за презентирање на оние малку бенефиции што направи секој оброк се заврши.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Коска Кина.Димензии : 28.3x9 cm.Стил : Европски стил.Процес : Рачно изработени ембрионот, висока т�

Широка Примена На леќата контејнери во собата може да се користи за да се одржи разни мирудии, како што �

ЗДРАВ :Транспарентен condiment кутија е цврсти и издржливи : Јасно зачин тегла во собата може да ви помогне �

Леќата кутија има 4 прегради и лажици да се одржи сол, шеќер, црн пипер, зачини, кујна во прав, и повеќе.Гор

Круг Тенџере со сина, сјајна глазура заврши.Овој котел е совршен додаток за еден агол, или пар на двете с�

Матирано глазура порцелан е тешко и тешка.Парична казна изработка, двојно уво дизајн, рафинирани глина,

Димензии : 30 см во дијаметар и 31 cm во височина.Сликата е јасна, моделот е исклучителна, бојата е светла и к

Висок квалитет : направен од висококвалитетна хранаодделение материјали, без BPA, нема штетни материи.Из�

Ефикасна Храна Prepping – Повеќенаменски станица идеален за чување toppings организирани за одржување и служа�

Елегантен Дизајн Сет од 3 керамика канистри одговараат за вашата различни потреби, без да се прави хаос

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ МАТЕРИЈАЛ : производот е направен од храна PP пластични материјали, и сигурен за користе�

★Премиум квалитет : Изработени од високо квалитетен материјал, држи вашиот зачин свежи, мирис за слобод

☀Висок квалитет на тешкидолжност стакло зачин тегли.Стаклените тегли може да се мијат во машина за мие�

Производот е без боја, без восок и без масло.Тоа е долгорочна услуга живот.Производот не се деформира, ду

Уникатен кујнски складирање кутија за чување на зачини, зачини, прав, билки и семиња 1 На леќата сет вклу�

Погоден за дома, хотел, кафе продавница, бифе, партија и на други места.Идеален за чување и одржување на р

❤Материјал : Јасно овошје veggie condiment caddy е направен од издржлива пластика, Тоа е лесно да се постави и едно

100% Памук.Увезени.Извезена мерење лажици детали.Резолуцијата Birdseye ткаат.Виси јамка со тешки grommets...

Уникатен кујнски складирање кутија за чување на зачини, зачини, прав, билки и семиња 1 Со 16 леќата шишиња,

На сода варовник стакло е чиста и транспарентно, и шише тело е дизајниран со половината.Тоа може да се к�

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шан�

Карактеристики крупни перфорации совршен за сирење, бибер, шеќер, какао во прав и други крупни зачини.пл

12pcs Нерѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Shakers Стакло Зачин Шишиња Леќата Контејнери Тегли За Прав Шеќер Го�

Едноставна форма, Висок квалитет на допир, Секој леќата.Треба да имаат соодветна домот живот.Керамички �

Scroll