Ново
300pcs Сина Бела Сребро Хартија Confetti,Сјајот Трепкане Малку Ѕвезда Табела Confetti,Роденден, Матура 2021 Татковци Ден Свадба Бебе Туш Партија Украси Круг Точки Траен Изненад

300pcs Сина Бела Сребро Хартија Confetti,Сјајот Трепкане Малку Ѕвезда Табела Confetti,Роденден, Матура 2021

Достапност: Залиха
DEN 239.76

Материјал на сјајот biodegradable confetti е еко-пријателски хартија.Нема ужасен мирис како пластика confetti,и тоа е повеќе мека потоа фолија confetti кој го направи confetti повеќе одговараат за партија табела декорација.На трепкане малку ѕвезда confetti вклучува 300pcs confettis.Големината е 1.2", која е повеќе дебели и поголем од пластични confetti.Па тоа е многу полесно да се исчисти.Морнарско Сина бела Сребро confetti може да се користи како cupcake toppers или декорација на партијата торта менито што се залагаме.Само додавање на sprinkles confettis околу маса е премногу добар.Тоа ќе ги споделите со вашите табела ќе изгледа повеќе живи.Тие се совршени за родова открие,булчински туш,свадби, годишнини,татковци ден,birthday (роденден), божиќ украси за мажите ,кралска сина партија дипломирањето украси 2021 сина и бела,трепкане трепкане малку ѕвезда украси.Ако не сте задоволни со бојата, квалитетот или други аспекти,ве молиме контактирајте со нас за целосна наплата или замена.Имаме 30 ден наплата гаранција за секое купување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Пакетот вклучува : 12 Компјутери Свети Патрик Ден зелено мини бонбони kettles, доаѓа со 60 зелено злато Дименз

✨ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН овие трепкане ѕвезди фолија confetti се дизајнирани delicately, има изобилство на различни с

Оваа точка е голема вредност! 1 по пакет.Општи повод партија објект.Confetti за празнична прилики.Висок квал�

Пакетот содржи 0 5 мл.Хартија confetti.Координатите со нашите другата страна резерви.Ниедна страна нема да е

Оваа точка е голема вредност! 1 / 2 унца Пер пакет.Зимски / Божиќ партија објект.Confetti за празнична прилики.�

Овие таписерии и прекрасна петокрака ѕвезда sequins се направени од висококвалитет крпа, а површината е со

Добивате 50 poppers Confetti бои : Металик злато, Металик Сребрена, Металик Црна Confetti дијаметар : Прибл...

Специјален дизајн Ние ги користиме облик на срце.Тие изгледаат повеќе симпатична и тие се многу погодн�

Она што ќе добиете 2 x 36 инчи родова открие балони, 1 пакет од пинк confetti + 1 пакет на сина confetti, 2 пакет на tassel

Повеќето Повластен Сет : Ние се задоволат барањата на потрошувачите за темата партии во портфолио на пр�

Секој дијамант е направена од акрилик, слободен од чудна миризба; Не се погодни за деца;Тие не се вистин

Мултибоја.Форумот нуди над 8, 000 предмети за да изберете од, кои се движат од бебе носии, да возрасни и плу�

Забавен начин да ги красат било која партија.Одлично за декорација, на возраст од 14 и нагоре.Може да се ш�

Лесно Ракување : Едноставно им Помогнам толку брзо како што можете да.Направи Confetti ткиво летаат над ваша

Scroll