Ново
Leitz Плус A4 Списание File - Јасно

Leitz Плус A4 Списание File - Јасно

Достапност: Залиха
DEN 911.76

Силни и издржливи со капацитет од 70 мм за чување на датотеки, брошури, списанија и каталози.Висок предниот дел на ' рбетот ѕид за да го задржат документи.Дизајниран за употреба и во вертикална и хоризонтална позиција.Димензии : 75 x 318 x 272 mm (Wx Hx D). 70mm внатрешен капацитет.Силни и издржливи.Се снабдува со repositionable ' рбет етикета носителот и етикета.Може да биде во положба за употреба вертикално или хоризонтално.Висок предниот дел на ' рбетот ѕид за да го задржат документи.A4 капацитет.Wx Dx H : 78x278x300mm.Јасно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Производителот : 3m.Специјално дизајниран за flat panel / LCDтип на монитори.Патентирана клипот има вертикален,

Се продаваат како 1 Секој.Copyholder го прави читањето на вашата работна маса е полесна задача.Доаѓа во црна б

КАРАКТЕРИСТИКА Фантастично светло жолто злато боја на оркестарот на кодови коцка носителот и staples смен

Scroll