Ново
Одличен Домашен Велосипед Планината, 360° Прилагодливи Ротациони Велосипед Phone Држач за Било кој паметен Телефон со iPhone XR, XS Max / 8/8 Плус, 7, 6 / 6s Плус, Галакси S9 / S9 Плус, 4.

Одличен Домашен Велосипед Планината, 360° Прилагодливи Ротациони Велосипед Phone Држач за Било кој паметен

Достапност: Залиха
DEN 119.76

[Спречување изгребани мобилен телефон дизајн] Со гумени долната рампа дизајн, дизајн на картичка и база се направени од супер гума за да се спречи гребење или оштетување на површината на телефонот и handlebar.Телефонот носителот ќе не блокира на екранот на мобилниот телефон и да ги преземат функција на подигање на телефон за една секунда.Подарок со шестоаголни шрафцигер. [Најстабилните велосипед телефон носителот] Со пазарот-водечки топ дизајн и едно-копче за заклучување копче, мека гума жица и дното пролет дизајн за менгеме може да ги апсорбираат вибрациите, цврсто фатете го вашиот опрема и нека вашиот опрема Останат безбедни на велосипеди или електрични автомобили. [360-степен ротација] За handlebar големина на 0.7" - 1.1", телефонот може слободно да се прилагоди на секој агол, која одговара на вашиот избор, кои ви даваат максимална флексибилност, овозможувајќи ви да флексибилно ги видите телефонските и следење на возење.Мапата, километражата и време. [Широка употреба и брза инсталација дизајн] Погодни за планински велосипеди/патот велосипеди/електрични велосипеди/виткање велосипеди, скутер handlebars, колички и шопинг коли на било кој стил или големина.Ослободување вашата рака во секое време, насекаде, и да го инсталира уредот лесно во секунди. [Компатибилни универзален дизајн] Универзал компатибилни се со паметни телефони и други уреди со големини на екран од 4.0" 6,5", вклучувајќи i Phone8 / 8 Plus / 7/7 Плус, 6 / 6s, 6 / 6s Плус, Галакси s10s10 плус, S9 / S9 +, S8 / S8 Plus / S7 / S7 Edge / S6 / S6 edge /.Висок квалитет и безбедност со цел да се обезбеди трајност на велосипедот телефон носителот на актуелната употреба, имаме воспоставено строги квалитет систем за проверка.велосипедот и мобилен телефон носители биле тестирани за патишта и правци под различни услови за да се обезбеди квалитет и безбедност.ние само се продава квалитетни и трајни производи за кои застане на тестот на времето.Тие никогаш нема да се распадне, немате шанса да го изгубиме.Ако ви се случува да се судираат или да падне, телефон велосипед носителот ќе останат непроменети и во прилог на велосипед handlebar.дали ќе се вози на велосипед или на трновит пат, можете да го заклучите вашиот телефон.Флексибилен дизајн, 360 степени rotatable Можете да ја видите удобно приказ преку целиот екран, вклучувајќи копчиња и микрофон приклучоци, без да го отстраните од велосипед стојат, можете да го прилагодите телефонот да го секој агол и позиција за подобро искористување.Компатибилен со паметен телефон модел водичи, погоден за сите мобилни телефони, essentials во секојдневниот живот i Phone XS MAX / i Phone X / i Phone XS / i Phone XR / i Phone 8/8 Плус / 7/7 Плус / 6s 6 Плус / 5s / se / 4 итн.Samsung Галакси S10 / S10 Плус / S10 e / S9 / S9 плус / S8 / S8 Плус / S5 / S6 / S7 Edge / Забелешка 5 / Note 8 LG V10 / LG G Vista 2 / LG G Flex 2 / LG G Stylo / LG Перо 2 E520 / Stylo 2 LS775 / LG G3 Motorola Мото X / G, Droid Турбо 2 / Droid Maxx 2, X Чиста Издание HTC One / Желба; Nexus 5 / 5 P / 6 P; Oneplus 1/2/3 / 3 T; Google Пиксели 2/2 XL Nokia, Nexus 5 / 5 P / 6 P; Oneplus 1/2/3 / 3 T, Sony, Blackberry, GPS Носител (Garmin), Go Pro Huawei P8 / P9 / P10 (Плус Huawei Колега 7/8/9/10/20, итн., GPS загради, итн.Пакет листа : 1 * велосипед телефон носителот 3 * хексагонална шрафцигер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[N52 Магнет*6] N52>N50>N48 На Neodymium Магнети N52, многу висока магнетна сила во индустријата.Максимално оптовару

Одговара : 2002 2005 Dodge Ram Меморија Пикап 1500 Одговара : 2003 2005 Dodge Ram Меморија Пикап 2500 & 3500...

Совршено се Вклопуваат : Совршено погодни за GSXR600 VFR1200 F ZX14 R, ве молиме да го проверите производот наслов

1 Прилагодлива големина база : На база на овој производ е прилагодлив.Погоден за автомобилски купот на н

Еден мобилен автомобил носителот и тоа ќе го направите mutli ангел ротација 360 степени.Специјално дизајни

【Компатибилен Модел】Трајни тенок течни силикони телефон случај совршено се вклопува за i Phone XS / X (5.8инч

Помала големина и повеќе рафинирано : ограничен простор во автомобил.Погоден за 4.77 инчен мобилни телефо

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

[2021 најновите Pro Верзија автомобил чаша носителот телефон планината] : Еден копчето за ослободување, 360ст

ЗДРАВ Чекор 2, се стави на телефонот во држачот и притиснете го копчето за заклучување; 3, се Приспособат

Силна Вшмукување чаша & Антисе Тресат Уред : Со вшмукување чаша на овој автомобил телефон носителот план

МОЖЕ да се ПРИЛАГОДИ НА АГОЛ Прилагодлив 360степен слободни ротација дизајн, тоа може да се постигне сов

Автомобил phone држач за ставање на вашиот телефон безбедно додека возите 360степен ротирачки дизајн,може

【Ново Надградени Супер Магнетни】 : надградена 5*N52 автомобил магнет носител (пакување од 2) обезбедува п

【Повеќе Инсталација Опции】Овој автомобил телефон планината може да биде цврсто да се почитуваат табл

Шокабсорбента пена инсерти на заградата / лулка држачот.Поврзете го вашиот Blackberry Факелот на планината п

Брзо Ослободување Копче Едноставно притиснете го копчето на задната страна на уредот и со можност да б

НОВА ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА!!!!ВООПШТО НЕ СЕ ПРОПУШТААТ!!!!.Универзална Компатибилност.Оваа планината мета

Пролет рака и долниот дел на нозете се обезбеди дополнителна поддршка за да го држачот.Носителот база 360

[JK ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА КОМПАТИБИЛЕН СО ПОГОЛЕМИОТ дел ОД ТЕЛЕФОНОТ] На Jeep Wrangler телефон носителот компатиб

Scroll