Ново
Padholdr Работ Серија Премиум Таблета Цртичка за Полнење за 2002-2005 Dodge Ram меморија Пикап 1500, и 3500 2500

Padholdr Работ Серија Премиум Таблета Цртичка за Полнење за 2002-2005 Dodge Ram меморија Пикап 1500, и 3500

Достапност: Залиха
DEN 1579.20

Одговара : 2002 - 2005 Dodge Ram Меморија Пикап 1500. Одговара : 2003 - 2005 Dodge Ram Меморија Пикап 2500 & 3500. Работи со : сите i Pad, освен мини, Xoom 1,2, Galaxy Tab 10.1, Asus Трансформатор, Acer Iconia A500, HP Touch Pad, Otterbox Случаи, Животот Доказ Случаи, Напредува, Портал A60 и Повеќе.Вклучува : Padholdr Таблета Носителот, Возило За Специфични Заграда, Целосно Прилагодливи 6. Инчен Рака, Анти-Вибрации Поддршка & Заврши Настава За Полнење.Работи со Тешки Случаи.На Padholdr во цртичка колекции се најдобро решение за вас да се качи таблета во вашиот автомобил.Цртичка колекции болт на трката користење на фабрика завртки така ќе може да се задржи чиста инсталација без дупки drilled во вашиот цртичка.Типичен инсталирате време е 15-20 минути.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ав�

ПРИЛАГОДЛИВИ МЕНГЕМЕ АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ – ако сте загрижени за вашиот автомобил телефон носи

Прилагодлив на Гледање : ново редизајниран pivots степен лак за избор на оптимални работни места 1 Голема к�

Пролет рака и долниот дел на нозете се обезбеди дополнителна поддршка за да го држачот.Носителот база 360

Полна со висококвалитетни пенливи дијаманти, пенливо, тоа е многу убава декорација за вашиот автомобил,

Еден мобилен автомобил носителот и тоа ќе го направите mutli ангел ротација 360 степени.Специјално дизајни�

【Компатибилен】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A91 / S10 Лајт 【Совршена заштита】 Уникатен работ T

Брзо Ослободување Копче Едноставно притиснете го копчето на задната страна на уредот и со можност да б�

Широко се компатибилни и универзална избор : универзална универзална,тоа може цврсто да се апсорбира ди

Пакетот вклучува : ќе добиете 1 парче bling мобилен телефон заграда, 1 парче bling двојна USB автомобил полнач, 1

[N52 Магнет*6] N52>N50>N48 На Neodymium Магнети N52, многу висока магнетна сила во индустријата.Максимално оптовару�

【Компатибилен Модел】Трајни тенок течни силикони телефон случај совршено се вклопува за i Phone XS / X (5.8инч

ВисокоКвалитетни ПВЦ Материјал : Тоа е масло на отпор, еластичност, отпорност на триење, стареење и лепл�

Автомобил phone држач за ставање на вашиот телефон безбедно додека возите 360степен ротирачки дизајн,може �

Објектот е прекината види Модел SM632 2 година ограничена гаранција.U.S.Бр на пат.Нема 6,585,212 Ве молиме имајте

Универзална прилагодливи менгеме одговара на повеќето автомобил потпирачи за глава 175 mm.слајд железнич

1 Прилагодлива големина база : На база на овој производ е прилагодлив.Погоден за автомобилски купот на н�

Помала големина и повеќе рафинирано : ограничен простор во автомобил.Погоден за 4.77 инчен мобилни телефо

Автоматски го става вашиот Galaxy S II Handset (слушалка) во Возило на Чекање кога закачен.Повеќе се користи кога

На Стелт Универзална Лулка е стилски и удобен автомобил монтажа за вашиот паметен телефон.Тоа карактер�

1 Широка Употреба : Погоден Компатибилен со мобилен телефон / GPS / MP4 да се поправи на велосипед и мотор...

Scroll