Ново
Jeep Wrangler Цртичка Phone Држач за 2011-2018 JK и Неограничен JKU Цртичка Фах Телефон Планината Систем Цртичка Складирање Додатоци (НЕ за Л)

Jeep Wrangler Цртичка Phone Држач за 2011-2018 JK и Неограничен JKU Цртичка Фах Телефон Планината Систем Цртичка

Достапност: Залиха
DEN 239.76

[JK ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА КОМПАТИБИЛЕН СО ПОГОЛЕМИОТ дел ОД ТЕЛЕФОНОТ] На Jeep Wrangler телефон носителот компатибилен со повеќето мобилни телефони на пазарот. [WRANGLER JK ЦРТИЧКА ЛЕНТА СО УНИВЕРЗАЛЕН АДАПТЕР ТОПКАТА] JK Wrangler телефон планината дека може да се прилагоди и да се замени. [ТЕЛЕФОН ЦРТИЧКА ПОСЛУЖАВНИК ЗА JK ИЗГЛЕДА ОЕМ ДИЗАЈН] На џ.к телефон месеци совршена работа со цртичка послужавник кој ви овозможува да го користите GPS додека возите и да ја направат законски.Инсталација за оваа цртичка лента е многу лесно. [ПРИФАТИ ПОЛНЕЊЕ]На џ.к wrangler Рубикон/Сахара/Спорт цртичка фах телефон носителот овозможува телефонот да се наплаќа (со мозок) кога поставен во пејзаж или хоризонтален режим.Ве молиме да обрнете внимание, тоа не може да се работи со една батерија случај полнач. [ПРИМЕНА] Џип jk Wrangler телефон планината носителот апликација за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep Wrangler JK Рубикон Сахара Спорт.ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАС? [ОЕМ ДИЗАЈН ЗА WRANGLER JK] телефонот држачот за jk одговара за 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Jeep Wrangler JK Рубикон Сахара Спорт. [РАБОТАТ СО ПОП ШТЕКЕР] телефонот носителот може да работи со поп-штекер.Не постои каква било носител на дното, па можете да се движите нагоре и надолу на вашиот телефон со совршено место. [НЕ МОЖАТ да РАБОТАТ СО ГОЛЕМИ СЛУЧАЈ] Ако вашиот телефон со големи и дебели случај, ние не препорачуваме да го користите телефонот случај со овој телефон држачот. [НЕ РАБОТАТ СО БАТЕРИЈА СЛУЧАЈ ПОЛНАЧОТ] Искрено, овој автомобил телефон планината не работи со батеријата случај полнач. [ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ] JK телефон планината е компатибилен со поголемиот дел од мобилни телефони.Ако не сте сигурни дали овој телефон планината држач е погоден, ве молиме да се мери ширината на телефонот.Телефонот носителот работи со 2,5 до 3.4 инчен ширина на мобилни телефони. [360 СТЕПЕН РОТАЦИЈА И QUCIK КОПЧЕТО за ОСЛОБОДУВАЊЕ] телефонот се одржи и двете хоризонтални како и вертикални и постои брз-копчето за ослободување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【НАМЕНЕТА ЗА Автомобил Планината】Овој автомобил планината е специјално дизајнирана да се одржи телеф

Универзална прилагодливи менгеме одговара на повеќето автомобил потпирачи за глава...

【Компатибилен Модел】Трајни тенок течни силикони телефон случај совршено се вклопува за i Phone XS / X (5.8инч

【Компатибилен】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A91 / S10 Лајт 【Совршена заштита】 Уникатен работ T

1 Прилагодлива големина база : На база на овој производ е прилагодлив.Погоден за автомобилски купот на н�

【ВИСОК КВАЛИТЕТ и СТАБИЛНА】ретровизорот телефон носителот има стилски дизајн и е направен од високок�

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Ав�

ЗАМЕНА на ЗЛАТО МЕТАЛНИ ПЛОЧИ 4 ПАКЕТ Овие рамни метални плочи совршено работат заедно со сите магнетни

Прилагодливи страназафат оружје.Работи со големина на екран од 3,5" & up.Прилагодливи ногарки задржи дното

Полна со висококвалитетни пенливи дијаманти, пенливо, тоа е многу убава декорација за вашиот автомобил,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

На Стелт Универзална Лулка е стилски и удобен автомобил монтажа за вашиот паметен телефон.Тоа карактер�

Шокабсорбента пена инсерти на заградата / лулка држачот.Поврзете го вашиот Blackberry Факелот на планината п

*Кога го возите .Во овој мобилен телефон држач за во автомобил, за поддршка и рацете во форма на најстаби�

Стилски, силна и Компактен пропустливи планината дека има уреди до 3,5" широк.Полнење побрзо со нашите 2.4 a

Објектот е прекината види Модел SM632 2 година ограничена гаранција.U.S.Бр на пат.Нема 6,585,212 Ве молиме имајте

Прилагодлив на Гледање : ново редизајниран pivots степен лак за избор на оптимални работни места...

【Исклучително Удобен Една Рака Операција】 Нашиот бренд автомобил телефон планината има еденкликнете

[N52 Магнет*6] N52>N50>N48 На Neodymium Магнети N52, многу висока магнетна сила во индустријата.Максимално оптовару�

Висок квалитет : Тоа е направен од висококвалитетен материјал силикони; нема далноводи, нема да го оштет

Силна Вшмукување чаша & Антисе Тресат Уред : Со вшмукување чаша на овој автомобил телефон носителот план

【Компатибилен】Специјално дизајнирани за Samsung Галакси A72 5 G, Галакси A72 5 G (Не Одговара За A71) 【Совршена з�

Пролет натоварени пропустливи клипови дизајнирани да се приспособат на двете хоризонтални и вертикалн

★★моќна Магнетна Телефон Планината★★ : На АрмираноМагнетни Телефон Автомобил Носителот На Оваа План�

Scroll