Ново
Cuticle Тример со Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Cuticle Машина Nippers Clippers со Остри Ножеви Двојно Пролет Cuticle Nippers за Нокти Грижа – Педикир Маникир Нокти Алатки за Дома Спа

Cuticle Тример со Cuticle Тласкач Нерѓосувачки Челик Cuticle Машина Nippers Clippers со Остри Ножеви Двојно

Достапност: Залиха
DEN 191.76

✅Долготрајни Остри Ножеви Cuticle Clippers – Ова cuticle машина направена од врвен квалитет хируршки-одделение од нерѓосувачки челик го прави екстремно издржливи и долготрајни.Орелот устата форма остри ножеви се фино рака-поднесе ултра-тенки да се изврши со напредни точност.Мерења : На cuticle nipper е за 3,9" долг и Сечење на сечилото е 0.25" долго. ✅Sterilized без Rusting – Редовно чистење на ноктите nipper сет по употребата.Можете да ја стерилизирате, кога е потребно, без rusting.Бидете сигурни да се исуши со хартиена крпа по стерилизирање. ✅Cuticle машина е лесен за чистење! – Едноставно ги ножеви со алкохол по употребата и слајд на пролет надолу за складирање. ✅Премија и Уметнички – Cuticle Nipper се направени од 100% Хируршки одделение од нерѓосувачки челик за да се обезбеди Трајност и може да се sterilized без rusting.Тоа е мора да има алатка во ноктите се грижи за полнење за Мажите и Жените. ✅ Нула Ризик – 100% Пари Гаранција За Враќање На!Вашето задоволство е она што вози нас да се обезбеди најдобрите производи.Ако за било која причина нашите cuticle тример не живеат до вашите очекувања, контактирајте со нас за Замена или ЦЕЛОСНА НАПЛАТА!.Се салон за убавина-како ноктите услуга дома со само еден пар на нашата силна двојно пролет акција cuticle nippers дизајнирана и создадена за да ви даде резултати.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, не е лесно да ' рѓа, обезбедува долготрајни сечење на ра

ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Овие cuticle секачи лесно може да се сече ноктите и ноктите.Тие се погодни за до

★【Хируршки Нерѓосувачки Челик】Направени од не ' рѓосувачки челик, производот е rustless, трајни и превенц�

Големина : 11.5 cm / 4.53 во.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Помине Cuticle Nipper.Сосема нов и висок квалитет.Ова е п

ПРОФЕСИОНАЛНИ ОДДЕЛЕНИЕ CUTICLE NIPPER : совршен мултифункционален со врвен квалитет 1 / 4 инчи вилица големина

Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, долготрајни најсовремена со трајни квалитет цврсти

Beauty Track помине nippers се идеални алатки за да се задржи вашите раце и нозе едноставно негувани со вршење од�

【Премиум Полиран не 'Рѓосувачки Челик ● Супер Поостри & Поефикасно】ФИБИ cuticle тример, cuticle Тласкач и нок�

YINYIN професионални 3 во 1 нокти алатки(cuticle тример,cuticle тласкач и машина)се премиум метал cuticle алатки,напра�

директно сечење на рабови со склоност.сечење дел со издаденост.заоблени рачки.стилски, мат површина на �

Премиерот Cuticle Грижи; Остра Една Четвртина Вилица Сечење На Работ Намалувања Кутикулите Со Точност; Рач�

Висококвалитетна професионална cuticle nipper.Може да се sterilized без rusting.Доаѓа со доживотна гаранција.Mehaz Cuticle Ni

Високо квалитетен материјал, издржлив доволно за вашето секојдневно користење.Погоден за професионалн

Богата комбинација : пакетот вклучува 1 парче cuticle тример, 4 парчиња на двојно заврши cuticle тласкач секачи �

Scroll