Ново
Амазон Основите Тешки-Должност 3 Прстен Врзивно средство, Индивидуализира Видите Врзивно средство со 1,5 Инчен Д-Прстен, Еден Допир Коса Прстен, Бела, 4-Пакет

Амазон Основите Тешки-Должност 3 Прстен Врзивно средство, Индивидуализира Видите Врзивно средство со 1,5 Инчен

Достапност: Залиха
DEN 617.76

4-пакување од 3-прстен тешки-должност видите врзива со 1.5-инчен еден допир коса прстени; може да се одржи до 400 листови од 8.5 x 11 инчен 3-дупка-удирани со тупаници хартија.Транспарентна пластика шалче овозможува за целосно прилагодување на поклопецот и ' рбетот; внатрешни џебови за чување лабава листови.Издржлив дизајн вклучува солза-отпорен на р ' бетот зглоб и сплит-отпорни рабови за солиден, тешки-должност употреба.Идеален за лични или професионални проекти, презентации, и повеќе.Димензии : 11 х само 11,6 x 2.2 инчи.Опис на производот Основите 1.5" Тешки-Должност Приказ 3 Прстен Врзивно средство, Бела, 4/Пакет Од Производителот Основи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашата премиум 4прстен јасен приказ 4инчен black A4 врзива се произведени во САД од 125 pt иверица и премиум ед�

Производителот гаранција може да не се применува.Оваа убава прстен врзивно има 20mm ' рбетот.Со висок квал

Еден допир предизвика отвора сите 3 прстени со само еден прст 1 инчен ДЗаклучување на прстени се одржи 40%

Овој производ е погоден за чување на важни документи, материјали и списанија.Производот има голем капац

32x26.8 cm во големина и може да се одржи A4 + документи.Направени од 0.7 мм непроѕирен материјал Полипропилен и

Издржливи, индивидуализира врзивно ќе застане да се години на честа употреба.НеЈазот ДПрстени за заклу�

Еден допир предизвика отвора сите 3 прстени со само еден прст 1 инчен ДЗаклучување на прстени се одржи 40%

Scroll