Ново
Версаче - СВЕТЛА КРИСТАЛ парфем 50мл део стап

Версаче - СВЕТЛА КРИСТАЛ парфем 50мл део стап

Достапност: Залиха
DEN 646.80

Совршен мирис за Версаче жена кој е хибрид на сила и доверба, но сепак женствени, сензуална и секогаш гламурозни.Версаче се воведе Светла Кристал, свежа, енергична и цветни мириси, со деликатна вкус на шарени и сочни калинка зрна, лотос цветови и примамливата присуство на растенијата килибар, acajou и мошус.Совршен мирис за Версаче жена кој е хибрид на сила и доверба, но сепак женствени, сензуална и секогаш гламурозни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Dove antiperspirant deodorant овозможува до 48 часа на заштита.Нежен мирис ви држи чувство чисти во текот на целиот ден

Долготрајни Спреј : мирис неутрализирање на ефектите траат до 12 часа по аплицирањето и едно шише има до 2

✅Безбедни и неиритирачки : мирис спреј содржи природни растителни екстракти и традиционални хербални

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Направени со премиум сите природни и органски состојки, кои што се гордее и кои може да се изрече!.Алумин

Карактеристики нашите класичен, софистицирани Аполон мирис со свежи ноти на зелен овошје, сандаловина,

❤ ЕФИКАСЕН ПРОТИВ МИРИС Нашите deodorant користи два вида на пробиотик технологија кои ефикасно се распаѓа

Објектот Пакет Должина : 12.7 cm.Објектот Пакет Ширина : 4.318 cm.Објектот Пакет Висина : 3.556 cm.Објектот Пакет Те

Алуминиум Слободно Мајчин Deodorant не е хемија експеримент, и е направен без алуминиум, parabens, phthalates, и talc.Пр

100% Природни.Неверојатно!.Елиминира Мирис На Телото 24 Часовна Заштита.Еколошки Безбедно.Противалергиск

БРЗО, БЕЗБЕДНО, & ЕФИКАСНО да апсорбира влага, пот, и мирис.Го ШТИТИ ТЕЛОТО од chafing, триење, и иритација.ПРЕ

Се вклучат Спреј 150ml.Типот На Кожата : Сите Типот На Кожата.Употреба : се Даде добри тешко се тресат прво д

Долготраен, 48 часа deodorant заштита комбинира со активно мирис за борба против состојки, така ќе остане нов

Дополнителна Сила Заштита.Не Алуминиум Chlorohydrate или Алуминиум Циркониум.Не Тестирање Врз Животни.Не Paraben

Лаванда свежи мирис Создадена со етерични масла.Долготрајна заштита.Обезбедува 34 месеци секојдневно з

Dove Напредна Нега Antiperspirant Deodorant Кул Essentials 2.6 оз, до 48 часа на antiperspirant заштита.Содржи Dove Nutrium Moisture и ¼ moisturizers.

Сите Наши Мириси Се 100% Оригинали Од Страна На Нивните Оригинални Креатори.Пакување За Овој Производ Мож

Ќе добиете Пакет од 3 Old Spice Црвена Зона за Собирање на Мажите е Чист Спорт Мирис Deodorant, 3 Мл.Old Spice Мажите Deodo

АЛУМИНИУМ СЛОБОДНИ KOPARI КОКОС DEODORANT : Пот е природно, алуминиумски на вашиот bod не е.Unjunk вашиот funk и каже зб

Deodorant Stick refills, направени од 98% рециклирани пластични.За да се користи со refillable deodorant случај од Dove.Ова се гр

СЕКИРА Deodorant Stick за Мажите, Аполон, 3 oz обезбедува на целиот ден, свежина и мирис заштита за да бидете само

Scroll