Ново
50МЛ Отстранување на Влакна Спреј за Мажи & Жени, Полу-Постојани Брзо и Ефикасно Отстранување на Влакна Инхибитор Спреј, 8 Минути Безболно Коса Запре Раст Спреј за Но?

50МЛ Отстранување на Влакна Спреј за Мажи & Жени, Полу-Постојани Брзо и Ефикасно Отстранување на Влакна Инхибитор

Достапност: Залиха
DEN 263.76

【Удобен и Лесен】Спреј дизајн го прави овој отстранување на влакна повеќе лесен за употреба.Спреј за кожа област каде што сакате да het коса отстранети.Се чека за 8 минути, без маса, ниту тешка операција.Надградба на капацитетот дизајн во 50мл. 【Грижете се-Слободен Состојка】Направени од растенијата добиени од екстракти, алое, chrysanthemum и хијалуронска киселина, овој отстранување на влакна спреј е кожата-friendly и за мажите и жените.Нежно ги отстраните несаканите влакна брзо.Ќе ви овозможи да се добие мазна кожа лесно. 【Голема Ефикасност】Со 8 минути дозволено по спроведувањето, што може да добие 100% ефикасен резултат на отстранувањето на несаканите влакна.Тоа е пари-за заштеда на енергија и вреди да се обидете.Направете го тоа од себе да се направи вашата кожа мазна. 【За Полно Тело,】 Ова губење на смена е безболен, тоа може да се користи за полно тело, како, рацете, нозете, рацете, underarms, бикини и сите кожата област имате коса отстранети.Ве молиме направете тест пред прскање на лицето или ако вашата кожа е чувствителна. 【Ја поврати Довербата】Со овој отстранување на влакна спреј, може да се поврати довербата во јавноста со мазна кожа.На глицерин може да придавам влогови и негуваат вашата кожа кога користите.Лето доаѓа, се сретнат најдоброто од себе.Reject за коса за регенерација.Инстант и брзо отстранување на влакна.Нема црни дамки лево.За полно тело, да ги отстраните несаканите влакна.Голем ефект по 8 минути апликација.Придавам влогови и јадев да имаат мазна кожа.Ве молиме направете мал тест пред апликација ако сте со чувствителна кожа.Ве молам, престанете да го користите овој производ, ако постои било каква непријатност.Ве молиме не го напушти овој спреј на вашата кожа повеќе од 10 минути по барање.Одбивање на косата regeneration Instant и брзо губење на removal No црни дамки left For со полно тело, да ја отстраните несаканите hair Great ефект по 8 минути application Moisturize и јадев да имаат мазна кожа.Ве молиме направете мал тест пред апликација ако сте со чувствителни skin Please престанете да го користите овој производ, ако постои било discomfort Please не ја напушти оваа спреј на вашата кожа повеќе од 10 минути по барање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Отстранување на влакна Крим Надградена во состојките и да се обезбеди силен ефект да го отстраните ваш�

Брзо Отстранување на Влакна Формула : Ова depilatory крем работи во малку, како 510 минути, оставете по 10 минути

Depilatory.Формулиран за црни мажи за да помогне да се спречи жилет испакнатини.Се препорачува од страна на Н

НОВИ VEET МАЖИТЕ ОТСТРАНУВАЊЕ на ВЛАКНА КРЕМ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : Работи во близина на несаканите влакн�

Исто така, обидете се VEET Висока Прецизност Лицето Восок за Коса Смена или VEET Подготвени за Употреба Лице

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Depilatory Крем е безбедна формула со Алое Вера, Глицерин и Olea Europaea да остава кожата со чув�

Децата' s Два дела Костуми, Спорт и Забава, Евтини Деца' s Два дела Костуми, Висок Квалитет Спорт и Забава,Д

Децата' s Два дела Костуми, Спорт и Забава, Евтини Деца' s Два дела Костуми, Висок Квалитет Спорт и Забава,Д

Боја сензационално intiмат кармини, creamiest мат голи усна боја.Pucker до светли, убеден боја која се истакнува е

ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Топи восокот грав со восок грејач, се шири восок кон кожата со шпатула заедно н�

Спреј се направи на безбеден и природни состојки ефективна, безбедна и нетоксични, и нема да ја иритираа

НАЈСИЛНИОТ ФОРМУЛА Цели дебели груба коса!Нашите восок грав може да се отстрани најтврдоглавите коса.Н

Scroll