Ново
Mepra AZC1096VI1104 Овошје Лажица Гроздобер Oro Нерон, Црна

Mepra AZC1096VI1104 Овошје Лажица Гроздобер Oro Нерон, Црна

Достапност: Залиха
DEN 912.00

Dishwasheer безбедно.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Тестирани и за повеќе од 3000 мие во комерцијални машина за миење садови.Нерѓосувачки Челик е обложена со PVD Титаниум Слој.Целта е издржлив, inoxidable, машина за миење садови безбедно и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware!.Овошје Лажица Гроздобер Oro Нерон, 48 Компјутери.Dishwasheer безбедно.Произведено во Италија, со највисок квалитет на 18/10 нерѓосувачки челик, многу издржливи, ергономски.Тестирани и за повеќе од 3000 мие во комерцијални машина за миење садови.Нерѓосувачки Челик е обложена со PVD Титаниум Слој.Целта е издржлив, inoxidable, машина за миење садови безбедно и безбедна храна.Процесот на производство, не е галвански и не произведува загадување.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Посебни Титаниум Позлата Процес, Originaly развиен од страна на НАСА, дава на површина на Нерѓосувачки Челик екстра-цврстина и го прави машина за миење садови безбедно.Збогатете го вашето јадење искуство со прекрасниот италијански flatware!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Направени од високо полиран не ' рѓосувачки челик, цврст и здрав,да се Чувствуваат удобно.Мултицел : мно

ИНТЕРЕСЕН ДИЗАЈН : Нашата лажици се дизајнирани од професионални дизајнери.Уникатен и забава.Тоа може д

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

Материјал : декоративни лажици се направени од 430 нерѓосувачки челик и PP пластика, анти ' рѓа и отпорен на

Совршен за сладолед, gelato, и дегустации.Случај на 5, 000 лажици.Изработени од 100% FSC заверена Birchwood.Ефикасна и

【Безбедност и Храна Одделение Материјал】AHOUGER десерт лажици се направени од високо квалитетни нерѓосу�

Тешки губење на квалитетот 12 / пакет.Огледало заврши врвот со Сатенски финиш се справи.Идеална за дома, �

Мала големина, но корисно, може да се широко се користи за да се напие кафе, јадам јогурт, десерти, овошна

Овие традиционални serrated лажици направете го тоа лесно да уживаат сочни grapefruits, kiwis, дињи и повеќе.На serrated

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина �

Scroll