Ново
Спојувач со 1000 Staples-Plier Спојувач Спаси 60% Енергија,Добра за Stapling Дома, на Училиште или Магацин (Бела Спојувач Одговараат)

Спојувач со 1000 Staples-Plier Спојувач Спаси 60% Енергија,Добра за Stapling Дома, на Училиште или Магацин

Достапност: Залиха
DEN 167.76

[СОВРШЕН РАКА ДРЖЕТЕ STAPLING] - да се Намали болката од тешко им помогнам.Совршен рака држете големина направи да се непречено главен страна на само една рака. [ИГЛА ТИП] - 26/6,24/6 -26/6 главен големина ќе се прилагодат на нашата спојувач. [СТОКА ВКЛУЧУВААТ] - 1 x Спојувач + 1000 Staples + Пакување Лента Фармацевт. [ГЛАВЕН ПОВЕЌЕ ТРУДОВИ ВО ВРЕМЕ] - Моќен спојувач има 20 листови stapling капацитет на време.Исто така работи совршено да цврстите на hardboard, cardbaod, пластична кеса, кафена хартија и било кој друг тешко хартија.Ги исполнува сите дневни канцеларијата и домот употреба треба и да се работи за долготраен висока фреквенција се користи. [ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА]ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ниска сила, моќен 40 лист stapling капацитет го прави овој спојувач идеален избор за секој канцеларија дескт

70% полесно stapling со пролетнапојува технологија.Користите два прста на цврстите до 100 листови.Мазна, џемсл

????【ЏЕМ ОТПОРНИ】 специјално Дизајниран за да се справи со џем со нашите џемслободна технологија, Сите м

【5 во 1 сет】1* целосен сет спојувач, 1* лента фармацевт,1* главен смена,1* молив првенство или чување на носи

СИГУРЕН ПЛАСТИЧНИ СПОЈУВАЧ – Направена со модерен изглед и чувство, ова лесензакористење спојувач пос

Производ оглас : ќе добиете виножито боја на десктоп спојувач, главен смена, 2 црно мастило ballpoint пенкала,

Тивко, здрав спојувач служи на вашиот бизнис, без бучни прекини.На спојувач е достапна во три бои : бела,

1 Мали и преносливо : исклучителна појава, удобен зафат, мала изглед, лесно да се носат 2 Две напојување ре

[Надворешни димензии (Ш · Д · H)] 34 × 95 × 85mm [Материјал] рачката на капакот Средината покрие тајна : RABS / хар

[СОВРШЕН РАКА ДРЖЕТЕ STAPLING] Зачувате до 60% од напор на stapling и да се намали болката од тешко им помогнам.Сов

Scroll