Ново
Спојувач со 1000 Staples-Plier Спојувач Спаси 60% Енергија,Добра за Stapling Дома, на Училиште или Магацин

Спојувач со 1000 Staples-Plier Спојувач Спаси 60% Енергија,Добра за Stapling Дома, на Училиште или Магацин

Достапност: Залиха
DEN 1824.00

[СОВРШЕН РАКА ДРЖЕТЕ STAPLING] - Зачувате до 60% од напор на stapling и да се намали болката од тешко им помогнам.Совршен рака држете големина направи да се непречено главен страна на само една рака. [ИГЛА ТИП] - 26/6,24/6 -26/6 главен големина ќе се прилагодат на нашата ротација спојувач. [СТОКА ВКЛУЧУВААТ] - 1 x Ротирате Спојувач + 1000 Staples. [ГЛАВЕН ПОВЕЌЕ ТРУДОВИ ВО ВРЕМЕ] - Моќен спојувач има 20 листови stapling капацитет на време.Исто така работи совршено да цврстите на hardboard, cardbaod, пластична кеса, кафена хартија и било кој друг тешко хартија.Ги исполнува сите дневни канцеларијата и домот употреба треба и да се работи за долготраен висока фреквенција се користи. [ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА]ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【5 во 1 сет】1* целосен сет спојувач, 1* лента фармацевт,1* главен смена,1* молив првенство или чување на носи

????【ЏЕМ ОТПОРНИ】 специјално Дизајниран за да се справи со џем со нашите џемслободна технологија, Сите м

Тивко, здрав спојувач служи на вашиот бизнис, без бучни прекини.На спојувач е достапна во три бои : бела, �

Производ оглас : ќе добиете виножито боја на десктоп спојувач, главен смена, 2 црно мастило ballpoint пенкала,

[Надворешни димензии (Ш · Д · H)] 34 × 95 × 85mm [Материјал] рачката на капакот Средината покрие тајна : RABS / хар�

СИГУРЕН ПЛАСТИЧНИ СПОЈУВАЧ – Направена со модерен изглед и чувство, ова лесензакористење спојувач пос�

Ниска сила, моќен 40 лист stapling капацитет го прави овој спојувач идеален избор за секој канцеларија дескт�

1 Мали и преносливо : исклучителна појава, удобен зафат, мала изглед, лесно да се носат 2 Две напојување ре

70% полесно stapling со пролетнапојува технологија.Користите два прста на цврстите до 100 листови.Мазна, џемсл

Scroll