Ново
Потпис Најави од Универзитетот на Хјустон-Колеџ-на-Аптека Извајани Фолија Печат, Име & Tassel Диплома Рамка, 20 x 20, Цреша

Потпис Најави од Универзитетот на Хјустон-Колеџ-на-Аптека Извајани Фолија Печат, Име & Tassel Диплома Рамка,

Достапност: Залиха
DEN 319.20

Нашата рака направена и гравирани рамки направен од високо-квалитет finishings и украси ја одразуваат нашата заложба за изработка и за обезбедување на највисок квалитет на производот, по прифатлива цена.Совршен за да се користат сите вашето училиште документи, сертификати, дипломи и фотографии со користење на високо-квалитетни мат.Совршен за вашиот дом или канцеларија.Направени со анти-отсјај Plexiglass.Високо рефлективна површина може да дејствуваат како огледало, предизвикувајќи сјајот и оттргнува гледачи од она што сакате да го прикажете.Нашите рамки се рака составени специјално за вашата диплома и ние внимателно ја испита секој производ во вашата нарачка два ПАТИ за обезбедување на квалитетот.Се вклопува диплома големина : 11 x 14 Широк.Tassel Вклучени.Оваа Официјално Лиценцирани Универзитетот на Хјустон-Колеџ-на-Аптека Диплома Рамка е создаден со користење на специфични димензии на вистински UHCP диплома.На училиште име и печат се професионално фолија печат на натпреварот за официјалниот училиште бои.Сите рамки се направени во САД користејќи reforested дрво од страна на едно семејство во сопственост и управувани од компанијата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Нашата рака направена и гравирани рамки направен од висококвалитет finishings и украси ја одразуваат нашата

Персонализација до 3 линии на Злато Гравирање Плоча во Старите македонски Фонт (на Училиште Име Забране�

Направен во САД.Оваа Рамка се вклопува во 11w x 8.5 h диплома.Обичај нежица за монтажа хардвер е вклучена за �

Оваа Рамка се вклопува x 10w 8h диплома.Обичај нежица за монтажа хардвер е вклучена за да безбедно се откаж�

Официјално лиценцирани од страна на Универзитетот на Аризона.Мерки 18.75 x 16.25 да се одржи Аризона диплома

Нашата рака направена и гравирани рамки направен од висококвалитет finishings и украси ја одразуваат нашата

Scroll