Ново
LAJA Увозот Професионални Straight Edge Жилет со 100 Сингл на Работ Ножеви - Затворете Бричење Мажите Прирачник Хлапак Безбедност Црвена и Црна

LAJA Увозот Професионални Straight Edge Жилет со 100 Сингл на Работ Ножеви - Затворете Бричење Мажите Прирачник

Достапност: Залиха
DEN 345.36

Класичен : Години Е Злато!Вие Не Треба "најновите и Најголема" 3-4-5 Нож, Супер Скапи, Топката Тркалање Жилет Излезе на Пазарот, Овие Денови, за да Добие парична Казна Квалитет Избричат.Нашата Голема Дедовци Беа во Можност да Остане Убава и Мазна, со Користење на Овој Класичен Straight Edge Жилет Кој Е Безвременски Ремек-дело за Мажи за Бричење.Квалитет : Нашата Жилети Се Направени Од чисто Квалитетни Нерѓосувачки Челик, Гарантирано да Никогаш не ' Рѓа или Дупка Со Употреба.Изграден Со Лесен-за-отворање на Сечилото Стража, Можете Да Разменувате Секој Сечилото Безбедно и без никаков Напор.Ергономски : Дизајниран Со Удобност и Стабилност во Предвид, Професионални Straight Edge Жилет Врши И и Дава Право Држи Агол за да се Избегне Непријатност.Кога се Отвори, Вашиот Прстен Прст Почива на Грбот се Справи со Јамка, Индекс и средните Прсти на Врвот, и Вашиот Палец во Близина на Сечилото за Замрзнување. 200+ Shaves : Имаме Спакувани Нашите Жилет Со Најдобро Продаваните Ножеви на Пазарот.Вклучена Е Кутија од 100 Сингл на Работ Ножеви Кои Се Поединечно Завиткани за Безбедност и Хигиенски Цели.Секој Нож Може да Се Користи за 2-3 Shaves, Изработка на Овој Вредност Пакет Голема Зделка!. 100% Задоволство Гаранција : Знаеме дека Ќе Дојде да ја Сакаат и Уживаат во Бричење Со Овој Класичен Бричење Систем Само онолку Колку што тоа го Правиме.LAJA Увозот Професионални Straight Edge Жилет Со 100 Сингл на Работ Ножеви - Затворете Бричење Мажите Прирачник Хлапак Безбедност Црвена и Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДИРЕКТНО НАМАЛУВАЊЕ НА ГРЛОТО САЛОН ЖИЛЕТ ЗА БРИЧЕЊЕ SHAVETTE RASOI.Уникатен Жилети ЈАСНО ПЛАСТИКА СТАКЛО се �

BLACK & GOLD НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК EXCHANGEABLE СЕЧИЛОТО STRAIGHT EDGE БЕРБЕРОТ ЖИЛЕТИ ЗА БРИЧЕЊЕ.EXCHANGEABLE ЖИЛЕТ СЕЧИЛОТО.УЖИ

Нашите straight edge жилет работи директно на ingrown, брада, мустаќи косата и дава мазна избричат.Нашите намали г

КВАЛИТЕТ : Нашата жилети се направени од метал, трајни и практичен за употреба.ПОГОДНОСТ : Лесни и мини г�

Издржливи и анти ' рѓа : Тоа се прави на квалитетот цинк легура материјал, може да обезбеди долго време се

Фризерски Ножици КроењеЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : и Покрај многу зафат време, стисок на прстите не е премногу у

Црна Пластична Рачка Shavette Жилет 100% Сосема нов и висок квалитет.Професионални Права Жилет.Идеален за Бер

ПОТПИС RAZOR не ' Рѓосувачки челик жилет со црна смола рачка, совршено просечна ергономски дизајн.ПРЕМИУМ

На жилети на Чен G произведени во посебен процес и многу внимателно, И се наменети за професионална и дом

Жилет за бричење Производ Директно Намалување на Грлото Жилет со Стилски Кожа Торбичка.Најдобри Жилет �

Убавината бричење алатка класичен бричење кертриџ е наменета за мазно бричење искуство, обезбедување �

Контрола : Безбеден и Удобност Зафат со избалансиран тежина.Материјал : 100% РЃАОТПОР од Нерѓосувачки Чел�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата жилети се направени од чисто квалитетни Нерѓосувачки Челик, гарантирано да нико

КЛАСИЧЕН : ГОДИНИ Е ЗЛАТО!ВИЕ НЕ ТРЕБА "НАЈНОВИТЕ И НАЈГОЛЕМА" 345 НОЖ, СУПЕР СКАПИ, ТОПКАТА ТРКАЛАЊЕ ЖИЛЕТ

КЛАСИЧЕН : ГОДИНИ Е ЗЛАТО!ВИЕ НЕ ТРЕБА "НАЈНОВИТЕ И НАЈГОЛЕМА" 345 НОЖ, СУПЕР СКАПИ, ТОПКАТА ТРКАЛАЊЕ ЖИЛЕТ

Scroll