Ново
Ирис Ножици - Криви

Ирис Ножици - Криви

Достапност: Залиха
DEN 382.80

Идеален за фино dissection работа.Ирис ножици со парична казна, криви поени.Направени со парична казна квалитет хируршки нерѓосувачки челик со прецизност земјата ножеви за напор за сечење.Околу должина од 4.5 инчи (115mm).Ирис ножици со криви казна, точки се користат за фино dissection работа.Ирис ножици криви се направени со парична казна квалитет хируршки нерѓосувачки челик и се карактеризира со прецизност земјата ножеви за напор за сечење.Се достапни во било Песок финиш, огледало или лак финиш.Должина е 4,5 инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На dissecting диск има бела восок слој за покривање на дното.На dissecting диск се користи само за наставни цели и

Scroll