Ново
Zerone Тип-A Конвертор 2 Порт за НСВ Контролер USB OTG Gamepad Конвертор за Пареа/Андроид/PC/Macintosh Замена

Zerone Тип-A Конвертор 2 Порт за НСВ Контролер USB OTG Gamepad Конвертор за Пареа/Андроид/PC/Macintosh Замена

Достапност: Залиха
DEN 479.76

[WIREDFOR парични КАЗНИ И PC РАЧКИ]На gamepad конвертор поддршка жичен за парични КАЗНИ и PC рачки, се направи полесно за вас да се користи. [PLUG AND PLAY]USB интерфејс, plug and play и без поставување треба. [ЗА НСВ USB OTG]USB gamepad конвертор за НСВ USB OTG поддршка и тип-USB. [ПОДДРШКА 2 ИГРАЧИ ИГРААТ ЗАЕДНО]На секој адаптер спакувани во ПП торба, поддржува двајца играчи се и уживајте во играта заедно. [ГАРАНЦИЈА] Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Детето фах карактеристики чаша носителот и рамна површина за храна, sippy чаши, играчки и многу повеќе.Мож

УДОБНО столче ПЕРНИЦАстолче Опфаќа Buckwheat школки исполнет целост : пченица арпа има предности на умерен

Блок од прашина, нечистотија, дожд, ветар, сонце, ветер, птици, листовите и чувајте AC надворешна единица р

Сосема Нов , Висок Квалитет.Боја : Црвена.Одговара за Sony PSP 3000 Тенок.Пакетот Вклучува : 1 x Десно Копче (пока

Целзиусови степени само , Фаренхајтови не е достапна.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмира

(1)Женски големина : 5.5 мм x 2.1 мм, Машки големина : 5.5 mmx 2.1 mm,Должина : 33ft / 10m (2)12v DC продолжување кабелот за сек

1.Жичен игра контрола,Приклучок и да се Игра, без дополнителни драјвери потребни,Супер чувствителни к

Корисно За Позитивна Енергија Генератор, Исцелување, Медитација, Мир На Умот, Балансирање s падна камен

Количина : Пакетот вклучува 4 игра контролер ѕид закачалки, 4 Рстеги, и 4 навртки кој ќе се одржи игра конт

500 GB Внатрешен Хард Диск HDD за Xbox 360 Тенок.Најдобра опција за најголемата складирање.Download филмови и телев

Целзиусови степени само , Фаренхајтови не е достапна.Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмира

Макс вода проток на нашите капе emitters е 9 литрипочас, соодветен за тревник, дворот, цветните леи, зеленчук

Специјално дизајнирани за Ѕиркаат Топката Плус, Pedometer, паметни телефони, и Паметни Види.Лесен за Полнење

Се вклопува Shavetronics Моделот ST50, Други модели : 110 120 130 140 150 150s 180 190 190s 1735,1775,110,120,140,150,170,180,190,800,835,5684,5685 5728,5729 Z20

▶Состојба : Нова; Пакет вклучуваат : Черупка ▶Дел Број : 215066 M100 21542CA000 / 215066 M100 21542 CA000 ,3 HN 85540 10 00 ; ве Молиме

Висок замена couplers обезбеди безбеден и брз фитинзи, лесно да се поврзете и да се исклучите.Едноставен за

Мемориска картичка, 1mb, добар квалитет, мала тежина, трајни, компактен дизајн.Мемориската картичка е ком

▶3 Големини клима уред Покритие За Избор s : 24x24x30inch; m : 26x26x32inch; l : 32x32x36inch, ве Молиме да се Измери Вашиот кли

Име на производ : висока прецизност влажност контролер.Контрола на опсег : 0 ~ 100% RH.Влажност контрола точн

Погодни за : за Хонда, Hrv Граѓански 2017 Спогодба 20032007 Година Crv Ослободени Пилот.Материјал : Faux Кожа+TPU+Цело

Компатибилни МоделиОд најлон види рака е компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE / По

Scroll