Ново
Т osuny 5Pcs 1MB Игра Мемориската Картичка,Трајни Компактен Додаток за Playstation 1/PS1 Игра Податоци Конзола,со Голема Брзина за Пренос,Бела

Т osuny 5Pcs 1MB Игра Мемориската Картичка,Трајни Компактен Додаток за Playstation 1/PS1 Игра Податоци Конзола,со

Достапност: Залиха
DEN 1197.60

Мемориска картичка, 1mb, добар квалитет, мала тежина, трајни, компактен дизајн.Мемориската картичка е компатибилен за Sony PS1 сите верзии.Исто така компатибилни за PS2 конзола, освен за PS1 игра датотеки.Мемориската картичка е погоден за PS1 стандарди и ултра‑тенок линија верзии.Лесен за употреба, лесно за да внесете и да игра.Тоа може да додадете 1mb на меморија за PS1. Висока‑брзина и ефикасни производи.Основни надворешни мемориската картичка за PS1. Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Игра Меморија Card Material : ABSColor : white Size : Прибл. 55x40x5mm/2.2x1.6x0.2 Weight : Прибл. 55g Капацитет : 1mb Suitable модел : погоден за PS1 Package Листата : 5 x Игра Мемориската Картичка.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% brand new
Item type:
 Game Memory Card
Material:
ABS
Color:
white
Size:
Approx. 55x40x5mm/2.2x1.6x0.2
Weight:
Approx. 55g 
Capacity:
1mb
Suitable model:
suitable for PS1
Package List:
5 x Game Memory Card :

Поврзани производи

Компатибилни МоделиОд најлон види рака е компатибилен со Fitbit Полнење 4 / Fitbit Полнење 3 / Полнење 3 SE / По

【Заштитете Го Вашиот Автомобил】 Седиштето Опфаќа Можат Ефикасно Да Се Заштити Вашиот Седиште Од Дамки

Овој дел е исто така познат како : CR370102 / 370102 / CR 370102 Кочница Компонента за Круната (1 Единица).Сакате да �

На компатибилен возила за референца : 20002005 Форд Екскурзија,19982014 Ford Експедиција,20032011 Ford E150 E250 E350,20072014 Ford Р

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Совршено дизајниран за вашето драгоцено Fitbit Luxe / Fitbit Luxe специјално Издание / Fitbit Пол�

Корисно За Позитивна Енергија Генератор, Исцелување, Медитација, Мир На Умот, Балансирање s падна камен �

Погодни за : за Хонда, Hrv Граѓански 2017 Спогодба 20032007 Година Crv Ослободени Пилот.Материјал : Faux Кожа+TPU+Цело�

【Ве молиме да се измери вашиот AC пред изборот на големината】 : Постојат вкупно 4 големини за вашата опци

Материјал : 119% полиестер.Висок квалитет на ткаенини и дише и меко чувство.Еден двострано печатење (фиксн

Официјално лиценцирани Aquaman костим тридент; погледне за автентични марка, лого на пакетот и етикета 3Фро

1 Високо Квалитетен Материјал : Направени од Високо Квалитетна ABS пластика и мека меморија сунѓер .Меки и

★ Високо квалитетни материјали : Автомобил копче за заштита маска направена од еластична TPU материјал, �

100% Други Влакна.Увезени.НАЈДОБРА ОПЦИЈА ЗА ВАШИОТ УРБАНИ АВАНТУРА ефикасен начин за носење на вашиот б�

100% Памук 进口 ❀ВИСОК КВАЛИТЕТ HANKERCHIEVES ЖЕНИТЕ❀ Големина : 18x18" / 45x45cm; Нашите handkerchiefs за жените се најубаво н

Еден Сет на Црвената Алуминиумска клима Пропустливи Декорација Покрие Скратува.Боја : Црвена.Материјал

Едноставен за инсталација и отстранување Портабл клима уред прозорец за полнење клима уред преносни пр

Scroll